Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem akasztanak ki az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem akasztanak ki az ilyen kiscsajok?

Figyelt kérdés

Egyik haverom csaja felvett msn-re. Nem az gond, hogy nagyon buta lenne, de folyton ilyen jeleket ír minden mondata után: ^^ <3 xoxo xDlooool stb. -ami irritál.

Szokása a szavakat kicsavarni, mindent laps cook-al írni, ilyentén formátumban: SZErCsi, PusZCsi - na, nem is tudom utánozni rendesen. :D

Totál kiakaszt azzal is, hogy minden második szava csillámló rózsaszínben vibrál.

A másik, hogy kicsit nagyképű. Mindig magyarázza, milyen jó nő, mindenkinek ő kell(...bottal se), és ezeknek a kijelentéseknek a végére HaHH :D)))))<3 HEHH (((:

Örökké irogat nekem ha haverom odamondogat neki hogy idegesítő. Mondtam, egyet értek a taggal erre én lettem a bunkó. De az ilyen buláknak adnék egy szívlapáttal ha nem lennének elveim.

Titeket is irritál az ilyen?


2011. jún. 19. 01:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hogy lány vagy-e vagy fiú. Lány létemre engem is kiakaszt az ilyen,a legjobb amit tehetsz ha megkéred hogy írjon normálisan mert úgy sokkal előbb ki tudod venni mit akar írni. (Nekem ha valaki így ír kb. fél perc mire felfogom mit akar mert a sok jeltől nehezen tudom értelmezni). Ha nem változtat a stílusán akkor tiltsd le.

18/L

2011. jún. 19. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szerencsére ennyire durva esetekkel nem találkoztam. 1 barátnőm volt, aki képekben kommunikált szinte, de nem is akárhogy. Minden egyes én-szótagra az ő vibráló szívecskés rózsaszín képe jött ki, mi-szótagokra pedig a pasijával közös képe szintén villódzó szívecskés nyavalyában. Volt, hogy percekig nem fogtam fel mi a fenét akar velem közölni. Aztán letiltottam az egyéni hangulatjeleket msn-en, miután 3. felszólításra sem vette tudomásul, hogy mennyire irritáló.

(De am én is lány vagyok.)

2011. jún. 19. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
igen.csak téged XDD
2011. jún. 19. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Aphroditee válasza:
Naná, hogy irritál! Az összes tinilány olyan szinten elbutult, hogy az már egyszerűen hihetetlen és nonszensz. Egyre többet csalódok... Alig van már értelmes nőszemély a környezetemben.
2011. jún. 19. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én a hugomon veszem ezt észre. 16 éves, és áhh, annyira nagy hatással van rá a környezete, hogy az eszméletlen. Mindenkitől ezt látja, és rákap. Már lassan magyarul sem fog tudni beszélni: asszem, nem tom, izé szavakkal mindent megmagyaráz. Annyira idegesítő tud lenni!


19L

2011. jún. 19. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Thurston ***** válasza:
Én szerencsére nem érintkezek ilyen emberekkel, így nem tudhatom. De bizonyára idegesítene.
2011. jún. 19. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, nem csak téged. A mai tini csajok döntő többsége ilyen. Aki nem, azt kiközösítik.

Rendkívül primitívek és ostobák, ráadásul akkora arcuk van, hogy be se fér az ajtón. Ráadásul fel sem fogják, hogy milyen gyökerek.

Ha csak msn-en ír, még mindig jobb, mintha személyesen kéne elviselnek. Egyszerűen tiltsd le és ne foglalkozz vele.

2011. jún. 19. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szánalmas a csaj.. Nem ártana tükörbe néznie...


15/L

2011. jún. 19. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Utálom az ilyet...

Szerencsére az msn partnereim már túl vannak a 20-on

De amikor Facebookon vagy myvippen vagy akárhol meg akarom nézni valami tizenévesnek az adatlapját, aki bejelölt, kissé idegesítő, hogy SZIJJA, WOK, SZERCSY, PUSZCSI, LÁWCSI... Ilyenekkel van tele az egész. Meg persze minden mondat után sok szív, meg a csajok magukat ajnározzák. AKI ISMIZZ, SZERENCSÉSNEK MONDHATJA MAGÁT, AKI NEM AZ NEM TUDJA MIBŐL MARADT KI...

Meg a divatnevek persze... SZANDYKAHHH, IVCSYKHEEE, KATHA...

Ha meg rájuk szólok, hogyha levelet írnak, ezeket mellőzzék, őnekik áll feljebb...

2011. jún. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az ilyen embereket le kell szarni, majd kinövi. Kerülöm messziről a a hasonló stílusúakat.

21/F

2011. jún. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!