Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ipoddal, Sennheiser fejhallgat...

Ipoddal, Sennheiser fejhallgatóval hallgatok zenét, mindkettő hibátlan, újan vásárolt, mégis nekem úgy tűnik halkan szól. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Azon kívül, hogy ilyen zenehangosítós programmal felhangosítom egyesével az összes zenét amit rá akarok tenni? Letöltöttem egy ilyen programot, az a neve hogy Mp3Gain, de béna vagyok és nem sikerült rájönni hogy kell megcsinálni... Más megoldás nincsen? Olyanról hallottam hogy hangkártya de nem tudom mi az és hogy azt lehet-e egyáltalán használni hozzá?
2011. máj. 11. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:
nézd meg az itunes ba lehet az ipod max hangereje alacsonyra van állítva.
2011. máj. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
jé, tényleg, erre még nem is gondoltam. azt hol lehet beállítani? vagy simán csak az a hangerőcsúszka ami a tetején van arra gondoltál?
2011. máj. 11. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!