Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 17 éves fiu vagyok. Minden...

17 éves fiu vagyok. Minden álmom az, hogy énekes lehessek. A suliba elektrotechnikát tanulok. Lehetek még énekes?

Figyelt kérdés
2009. márc. 11. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Menj el egy zenei suliba. Ott keress meg egy énektanárt, ő segíteni és tanítani fog. Csak gyakorolnod kell.

Ha van még kérdésed írd ide!

2009. márc. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Várd meg míg lesz ismét megasztár...

Ha tényleg jó vagy, ez a legjobb esélyed, hogy feltűnj.

2009. márc. 12. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg előbb tanulj egy rendes szakmát. Az elektrotechnikus nem is olyan rossz.

Aztán lehetsz sztár is, csak így majd amikor lehúznak, lesz egy szakmád is, amivel dolgozni tudsz. Talán

2009. márc. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább tanulj és dolgozz, tisztességesen.

Énkesből mostanság elég sok van, és elég kevés az esélye hogy befussál.

De aztán ki tudja, lehet még hallani fogok rólad... :)

2009. márc. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szia!


én 12 éves lány vagyok és imádok énekelni.

én azt mondom nagyon figyellj a tanulásra de ne feljtd el az álmodat!mondjuk faliújságon csinállj váogatást és alapíts egy bandát. viszont nagyon a megasztár elképzelés

de az még ráér. deelőbb kérd ki tár4said ŐSZINTE barátaid vélyeményét.ez azért kell nehogy a sztárok előtt égj le.

najó hidd el nég hallunk egymásról!;)

2009. máj. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szia

Nagyon aranyos vagy,hogy ezt mondtad.Nagyon örülök neki,hogy igy gondolod.Meszelgethetnenk msn ?Légyszi ha tudsz irj vissza.Szia Remelem,hogy hallunk egymásrol.

2009. máj. 26. 18:12
 7/7 anonim válasza:

Szia!

Én hiszek abban, hogy bárki képes feltornázni magát odáig, ameddig szeretné.

Én 17éves lány vagyok és énekes akarok lenni (úgy mint Te), és én is ugyanezzel küszködök.

Sok sikert kívánok neked, és remélem, egyszer majd találkozunk a reflektorok fényében, és Veled is, te csajszi ;) Izgalmas lenne, ha trióban is énekelnénk :)


Minden jót kívánok!

(Én énektanárt keresek, hogy még jobban fejlesszem a hangom, de eddig nem sok sikerrel, de remélem találok, és ajánlom, hogy te is keress a közeledben énektanárt, aki egy kicsit fejleszt :) minimum a jó levegővételt :) )

2011. jan. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!