Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki dönti el hogy ki indul az...

Ki dönti el hogy ki indul az eurovíziós dalfesztiválon?

Figyelt kérdés
mert az azerbajdzsáni nyertest elnézve küldjük ki Flourt a Mizu-van, hátha megnyeri
2011. máj. 16. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Háháhá, én is ugyanezt írtam a barátnőmnek miután vége lett! De én még SP-t is tudom ajánlani!
2011. máj. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ha Wolf Kati nem nyert, akkor ezzel tuti nyernénk (fordított pszichológia)
2011. máj. 16. 13:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok én is. Ha ez nem jó, akkor a Mizunak tökéletesnek kell lennie.


De már azon is elgondolkodtam, hogy utál minket egész Európa, és lehet akármilyen dalunk és énekesünk, akkor sem fog senki ránk szavazni. De a finnek nagyot nőttek a szememben. (Nem hiába szerettem eddig is Kimi Raikkönent és most talán mégjobban :-))

2011. máj. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Fúúú , engem nagyon felháborított, hogy az azeriek nyertek. Nagyon gáz, mert szinte csak jobbak voltak. Mondjuk az íreken is ki voltam akadva egy kicsit, hogy a fenébe lettek azok is 3.ok? :O

Amúgy meg rég nem a tehetségről van itt szó, hanem arról, hogy melyik ország kivel/kikkel szimpatizál! :@

Ebből a szempontból pedig Magyarország mindig is "kitaszított" volt, ha csak visszatekintünk a történelembe, mindig mindenből vesztesként kerültünk ki, nem is értem, hogy miért kellene most másképp lennie ennek... Csak azért mégis fájó, hogy a tehetségnek nincs helye! :(

2011. máj. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!