Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » MM (Márton Máté) Pozitív...

MM (Márton Máté) Pozitív csalódás. Ugye, hogy nem is rossz?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=781-e..



Én se csíptem, de ahogy ezt a dalt énekli...+gitár se rossz.


2011. máj. 21. 12:05
 1/6 szamóca. ***** válasza:

azt nem tudom a srác ki, de az eredeti számot ismerem.

nem rossz ahogy nyomja. bár a gitár egyébként nem egy ördöngös dolog. ami a szöveget illeti pedig "oh its what you do to me" :D

2011. máj. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ok, h van akinek ez nem stílusa..

(nekem se)


De az, hogy nem tud énekelni, erős túlzás..

Sokan ezt mondják rá..

2011. máj. 21. 12:21
 3/6 Thurston ***** válasza:
45%
Divat az összes aktuálisan felkapott popénekesre azt mondani, hogy nem tudnak énekelni. Divat őket akármilyen helyzetben lehordani. Így megy ez.
2011. máj. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs rossz hangja, én most először hallottam "élőben". És szerintem ha nem azzal az idióta számmal, és Justin Bieber stílusának utánzásával lett volna ismert akkor sokkal többen szeretnék és kevesebben utálnák őt. Szerintem. :D
2011. máj. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ha egy ehhez hasonló számmal jött volna ki, lehet hogy nem kapott volna akkora figyelmet, és annyi fikázást..

justin bieberre annyira hasonlít, mint a többi 15 éves srác... ez a haj a divat.. a zenéjük nagyon különböző...


a zenében hallani, hogy autotune is van benne, (2:02nél, 2:32) de attól függetlenül a jó lett.. a hangja pedig érdekes, de szeretem hallgatni ezt a számot, az ő feldolgozásában is.....

2011. máj. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem pozitív csalódás volt. A hangja meglepően jó a magyar kategóriában ismert popsztárokhoz képest. A baj ott kezdődik, hogy a srácnak még nem mutált a hangja, így ha elkezd akkor már nem így fog énekelni.
2011. jún. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!