Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Netes pasival egy randi sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes pasival egy randi sok csalódás, rossz élmény ért?

Figyelt kérdés
netes ismerkedés buktatói?
2010. jún. 14. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
nem értem a kérdést
2010. jún. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
netes ismerkedés 25 év fölött ajánlott
2010. jún. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a 16 éves normális srác helyett egy 56 éves kiéhezett pedofillal társalogsz.
2010. jún. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha ügyes vagy akkor nincs buktató. Én neten ismerkedtem meg a volt barátnőmmel. Több mint 1 évig voltunk együtt. (most lett vége sajnos). A lényeg az ha ügyes vagy meg óvatos akkor nem sok buktatója van :D


16/f

2010. jún. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ügyesnek, óvatosnak kell lenni, megfelelő helyen keresgélni, és nem szabad kicsit sem naívkodni.


25 fölött érdemes... ez hülyeség. én csomó jó barátot szereztem neten, már 14 éves korom óta, no persze nem chat.hu-n. a barátomat is neten ismertem meg, 15 éves koromban.


18/L

2010. jún. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

A "netes pasik" meg ezek a neten való "randisások" sok buktatot rejtenek magában ha ilyesmikkel élsz elösször ismerd meg rendesen (amennyira csak lehet) az illetőt.

Nekem is volt ezzel kapcsolatban már rossz élményem, de szerencsére jo is.

2010. jún. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Netes ismerkedés buktatói :) Hát van bőven...


- legyél őszinte, de ne kitárulkozó, mert visszaüthet (kihasználás, rossz hír keltés stb)


- ne hazudj magadról vagy a külsődről (élő randin úgyis lebuksz)


- lehetőleg a korodról is mondj igazat, mint ahogy a nemedről is (volt már olyan bepróbálkozóm, aki csak dumálni akart, aztán kiderült, hogy "más", mint ahogy olyan is, aki vagy 20 évvel korábbi képet küldött :) )


- képet ha privátban megy (sokan nem raknak ki ismerőstől való cikizés ürügyén) akkor lehetőleg lányok esetében ne topless legyen mert esetleg találkozol vele erre-arra a neten aztán szégyellheted magad, fiúk esetében a qkacka mutogatása udvariatlan, alpári hacsak nem ribit akar magának. :)


- tudj meg a lehető legtöbbet a kiszemeltről és annak max a 75%-át tekintsd igaznak :)


- első randi mindig! nyilvános helyen történjen, és előtte mindenképpen történjen pár telefonos beszélgetés is

(hogy ha nem tetszik, vagy zizi a másik le tudj lépni)


Azt hiszem ennyi :D Ja és a pasimmal lassan 6 éve ismerkedtünk meg a neten. Már van egy 1 éves kislányunk is.

No meg rengeteg ismerős, aki bejött mint haver, de pasimként nem tudtam volna elfogadni. :) Mostanra a 90% nős.

2010. jún. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!