Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Linkelnétek vagy mondanátok...

Linkelnétek vagy mondanátok nekem kezdő akusztikus/klasszikus gitárt vagy gitárszettet? Melyikkel jobb kezdeni?

Figyelt kérdés

Jövő tanévtől szeretnék beiratkozni zeneiskolába, tehát olyan kellene amivel nem zavarnak haza, hogy vegyek jobbat. maximum 20 000 Ft-ig érdekelne.

Előre is köszi!


2011. máj. 25. 23:01
 1/6 Thurston ***** válasza:
Zenesuliba a klasszikust ajánlom. Ha addig nem kapsz korrekt választ, holnap reggel nézek valami konkrétabbat.
2011. máj. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Thurston ***** válasza:

Bocsi, totál elfelejtettem ezt a kérdést.


Azt ajánlom, hogy még 2500 forintot adj hozzá, és vedd meg ezt a készletet:

[link]

2011. máj. 29. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Amikor én íratkoztam be, akkor egy szál gitárom nem volt. Aztán a tanárom mondta, hogy lehetőleg ne ilyen drága fullos gitáron kezdjem, hanem csak egy alap olcsó gitáron. Vettem egy klasszikus nylonhúros Stagg girárt 12000Ft-ért, meg még 3000ért néztem hozzá tokot. Szóval akármilyen gitárral mehetsz, nem zavarnak haza. Ha majd megtanultad az alapokat, és esetleg komolyabb számokat is eljátszol, akkor vegyél egy jobbat, mint amit az előző linkelt. De ne fémhúros legyen, mert azzal tényleg hazaküldenek :D zenesuliba csak nájlonost.
2011. máj. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Thurston ***** válasza:

"Ha majd megtanultad az alapokat, és esetleg komolyabb számokat is eljátszol, akkor vegyél egy jobbat, mint amit az előző linkelt."


Aha, ha most is megvehetné azt, akkor tényleg rohadtul megéri ez így... :'D

2011. máj. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Csak az a gond hogy addig ezerszer elmehet a kedve a gitározástól és lehet hogy kis idő múlva abbahagyja és csak ott porosodik majd a falon. Főleg ha zenesuliba jár, zenesuliba járni pedig embertelenül sz@r dolog, saját tapasztalatból mondom.
2011. jún. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
mellesleg az sem olyan rohadt jó gitár amit linkeltél.
2011. jún. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!