Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ha kezdő vagyok, akusztikus...

Snowpehely kérdése:

Ha kezdő vagyok, akusztikus vagy klasszikus gitárt vegyek?

Figyelt kérdés
Melyik eri meg jobban, melyikkel konnyebb, mi a kulonbseg? Es ha gitart veszek, milyen tipusu ajanlott?
2011. máj. 19. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
31%

Öh, szerintem te félreértettél valamit, mert a kettő ugyanaz. Nem elektromos és akusztikus között vacilálsz?

Egyébként bocs, nem tudok gitározni, de zenélek 10 éve, és az akusztikusat javaslom (én is meg akarok tanulni és azon szándékozom)

2011. máj. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Velemenyem szerint a kerdezo jobban informalt gitar teren, mint az elso valaszolo! Az akusztikus gitaron fem hurok vannak, a klasszikuson pedig 3 hur (G H E) nylonbol van :) Szerintem tokmindegy, hogy melyiken tanulsz meg, de talan a klasszikussal jobban jarnal.
2011. máj. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A klasszikus gitárokon nylon húrok az akusztikuson pedig fémhúrok vannak.az akusztikus inkább a könnyűzenéhez való a klasszikus pedig komoly (pl carcassi,sagreras)
2011. máj. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első elég rosszul tudja a dolgokat valóban!Egyébként ugyanúgy néz ki az igaz!De megszólalásban kicsit másabb!
2011. máj. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Részegen könnyebb klasszikus gitáron játszani, mert szélesebb a nyaka. Tapasztalatból mondom.
2011. máj. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:) Rendben, koszi szepen a valaszaitokat!
2011. máj. 20. 15:59
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Kowaxos: egészségedre :D


Csak akkor ajánlom a klasszikusat, ha komolyzenét akarsz játszani, vagy 20 ezer forint alatt akarod megúszni. Más esetben nincs miért azt választani... hacsak nem részegen szoktál gitározni.


Az meg a szakértelem gyögye, aki azt mondja, hogy 3 nylon és 3 fémhúr van rajta... Azok nylon húrok rézzel betekerve!

2011. máj. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!