Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szájharmónikát hol tudnék...

Szájharmónikát hol tudnék rendelni 5000 Forint alatt?

Figyelt kérdés
Most nagyon megkívántam egyet, de nem akarom érte odaadni a fél pénztárcámat.
2011. jún. 9. 08:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha csak úgy, tudás nélkül akarsz harmónikát venni, akkor 1000 ft körül kapsz kínai kromatikust, pl játékboltokban.
2011. jún. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, nem akarok zeneiskolába vagy mittudomén hova járni, csak úgy elszórakozgatni vele ha unatkozok. Ja, és kezdő gitár mennyibe kerül? Lehetőleg 10.000 alatt:/
2011. jún. 9. 10:28
 3/8 anonim ***** válasza:
10 alatt csak tüzifát kapsz, ha komolyan gondolod, szánd rá a pénzt (30-40-et legalább). Én 9 éve egy 9 ezer forintos, '86-os ukrán gitáron kezdtem, 4 hónap után le is cseréltem egy minőségire, ami azóta is megvan. Végül veszteség nélkül adtam el a régit, de akkor is felesleges lépcső volt.
2011. jún. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi, de én annyit nem akarok rá költeni, csak arra kéne hogyha unatkozok ellennék vele. Arra meg nem akarok rászánni 40ezer forintot.
2011. jún. 9. 12:14
 5/8 anonim ***** válasza:
10 ezres gitárral nem lesz kedved leülni játszani... A lakótársam 17 ezerért vett fémhúrost, annyira nem is borzasztó, mégsem játszik.
2011. jún. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szájharmónikából én anno egy nem túl gagyit 3000ért vettem, arról azt olvastam, hogy nem is érdemes túl jót venni, mivel fogyó hangszer, és kezdők gyakran "szétfújják". Szóval ha azzal el akarsz kezdeni otthon tanulgatni, ötezer alatt is kaphatsz.

Gitárnál másabb a helyzet, de ott is hozzáálláson is múlik, hogy mennyire fogod szeretni. Egy ismerősöm 15ért vett egy noname gitárt, azóta is azt használja, meg van vele elégedve. Nézz szét használt hangszerek között, ott találsz sok jó dolgot, de amelyik gitár újonnan 23körül van (asszem van ilyen Epiphone, meg talán Fender is), azokban túl nagyot nem csalódhatsz, ha használtan lealkudod 15ezerre, már jól is jársz vele

2011. jún. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A mostani olcsó Fendert (Squiert) már nem ajánlom. Régen nagy Squier hívő voltam, van egy 2002-es akusztikusom és egy 2004-es Deluxe Stratom, imádom őket, de mikor tavaly basszusgitárt kellett vennem, kiábrándultam belőle. Nagyon leadtak a minőségből, főleg az akusztikusokból. De ezt mondta a hangszerész is, mikor 3 éve piezo hangszedőt szerelt bele, megismerte a súlyából, hogy nekem még a régi fajta van.

Tehát ha találsz olyan bolondot, aki eladja a 8-10 éves Squier SD-6-ját, azt mindenképpen vedd meg, más felállásban ne vegyél Squiert.

2011. jún. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szájharmonika!

1600 forintért harley bentononkat adnak a codahangszernél. én is beszereztem egyet lelkes amatőrként, nekem nagyon tetszik, de mellette basszusozok. ennyi pénzért bőven jó, aztán után úgyis eldöjntöd hoy érdekel-e vagy sme.

2011. jún. 12. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!