Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyibe kerülhet egy ilyen...

Mennyibe kerülhet egy ilyen mikrofon mindennel együtt, ha itthon szeretnék ilyen felvételeket késziteni?

Figyelt kérdés

Kell hozzá nagyobb szakérteélem, hogy kezelni tudjam? Úgy gondolom, hog kell hozzá komolyabb program is, vagy valami?


http://www.youtube.com/watch?v=0gqH43TRNo0&feature=relmfu


2011. jún. 10. 13:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Gyanítom ehhez kell egy elég komoly számítógép és keverő is, bár passzolok.

Nem úsznád meg olcsón, meg gondolom nem skype beszélgetésekhez lenne, akkor viszont a helyiséget is lehet kicsit át kéne alakítani az akusztika miatt.

Maga a mikrofon minden nélkül kb 20ezer, határ a csillagos ég.

2011. jún. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Jaj, közben elküldet? :D

Nos, kell egy fejhallgató is, annak is hasonló az ára.

Keverőpult az 150-250 ezer, de nem árt ugye egy hangfal is.

És igen, azok használatához elég komoly programok kellenek.

Jó persze egyszerűbben is megoldható a dolog gondolom, otthonra azért drága és bonyolult jószág egy ilyen, szerintem pusztán programokkal is megoldhatók az alapműveletek.

Viszont egy digitális zongora sem árt ha az ember zenél, netán dalokat ír, stb.

2011. jún. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. jún. 10. 15:32
 4/9 anonim ***** válasza:
Vegyél egy jó külső hangkártyát (pld. Lexicon Omega), az tartalmaz fantomtápot, több bemenetet és monitor kimenetet is. + egy kondimikrofon (szerintem egy AKC C1000 is elég jól szól). Használtan 200-250 euro a kettő együtt.
2011. jún. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mikrofonom van, Shure, de ne kérdezd milyen:) Ez szerintem jó lenne, meg letöltöttem az Audacity-t, de mégse olyan a felvétel, mint szeretném:(
2011. jún. 10. 20:08
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi nem tetszik a felvételen?
2011. jún. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A visszhang, meg az egész hangzás:(
2011. jún. 11. 14:33
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha egyszerű mikrofonod van, abból nem sok mindent tudsz kihozni. A visszhang meg egyszerűn úgy oldható meg, hogy bebújsz egy szekrénybe, vagy körberakod magad matracokkal.
2011. jún. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hm... akkor nem tudom:(

Köszi a választ!

2011. jún. 11. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!