Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Naponta mennyit szoktatok beszélgetni azzal akivel együtt vagytok? Azt is írjátok le h hol: msn, telefon, mikrofon.

Figyelt kérdés
2011. jan. 1. 18:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Legtöbbet élőben beszélünk természetesen, de mióta ingyen tudunk beszélni telefonon, azóta a munkából, suliból is "zaklatjuk" a másikat. Az első telefonszámlával elértük a 10 órát.
2011. jan. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

suli előtt után a buszon az a fél vagy háromnegyed óra

és péntek szombat eljön msn meg ilyenek soha ő se szereti meg én se

2011. jan. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
10%

Mi csak dugni szoktunk sosem beszélünk...


Ámde legtöbbet élőben, aztán ha dolgozok akkor telón napi 3-4x , msn-es életet nem élünk egymással azon amugy sem lenn már miröl beszélni :)

2011. jan. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 emlya ***** válasza:
A legutóbbi párommal, amig együtt voltunk napi egy-két órát miniumum beszéltünk, plusz telón is pár percet, de amikor távkapcsolattá vált, akkor egyre kevesebbet, a végén már csak heti egy-két alkalommal beszéltünk telón, vagy msnen, vagy emailban....Nem csoda hogy vége lett!
2011. jan. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Altalaban este beszelunk telefonon,mert napkozbe dolgozik.este mindig hiv es megbeszeljuk hogy aznap mi tortent.Hetvegen termeszetesen elobe,egyutt toltsuk a szombat esteket(ejjeleket:))Szerintem nagyon fontos beszelni a partnerunkkel,ez altal adjuk tudtara hogy mit is gondolunk....

16/L

2011. jan. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Napközben telefonon átlagosan egy nap 20 percet. Este élőben kb 10 percet... És ha van közös szabadnapunk, akkor tudunk beszélgetni, de ez ritkán van.
2011. márc. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

hétköznap ha suliba vagyunk, akkor általába váltunk 3-4 smst, vagy néha felhív pár percre.

otthon msnen szoktunk, de mióta vezetékest ingyen hívom, ott is szoktunk.

élőbe pedig kb egésznap.sose voltunk még úgy h órákig kussba ültünk volna egymással szembe:D volt h hajnali 2ig fentvoltunk beszélgetni:)

2011. márc. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Röviden összefoglalom. Haza jövök a szántásról vagy aratásról bár ez most elhanyagolható, azért én mégiscsak szeretném ezt megosztani veletek. Szóval benyitok és kezdetét veszi a beszélgetés:

-Szeva mi a vacsi?!

-Sör van?!


Valamit motyog, de nem szoktam lefordítani.

2011. márc. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hétvégén személyesen szoktunk, hétköznap is ha egy műszakba esünk, amúgy fel szokott munkahelyéről hívni ha én már itthon vagyok. Míg össze nem költöztünk, naponta 1 órát beszéltünk telefonon kb.
2011. márc. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!