Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mondanátok punk, punk/rock...

Mondanátok punk, punk/rock együtteseket? (Magyarok és külföldiek is )

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat előre is :)
2011. jún. 11. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Green day, Uk Subs, sex pistols, alvin és a mókusok, the grenma, tankcsapda, hétköznaPI CSAlódások, Blink 182
2011. jún. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Offspring, Ramones, Alvin, Junkies, Aljas kúszóbab
2011. jún. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

tankcsapda mióta punk? igazából azt mindenki ismeri, na mindegy.

hatóságilag tilos, auróra, casualties, exploited, anti-flag.

2011. jún. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
tankcsapda az punk elég sokáig, aztán elkezdtek hard rock/metal felé mozdulni, de szerintem a punk gyökerek még mindig felfedezhetőek benne
2011. jún. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Marina Revue, Bad Brains, Kretens, Rés, Nagy Feró és a Bikini, (a régi) Trottel, D.O.A. , Suicidal Tendencies, Descendents, Fugazi, The Adicts, Minor Trheat, Infectious Grooves, Cólera, Raimundos, Ratos de Porao, D.R.I, Oxymoron, Sham69, Włochaty, Pina (bár szerintem utóbbi elég szar) elnézést ha olyat írtam amit már írt más is de nem olvastam el előtte a többit! jó kutakodást
2011. jún. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a green day, a the gremna, a blink 182, az alvin és a mókusok valamint az aljas kúszóbab már csak poszt punk... nem azok az igazi punk zenekarok, nyálas, gagyi szöveg, szar tingli-tangli zene :S
2011. jún. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!