Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi ez a K-pop mánia?

Mi ez a K-pop mánia?

Figyelt kérdés

Én már olyan régóta szeretem a K-popot, és hiába beszéltem róla, senki nem tudta, mi az. Most meg felmegyek a Gportalra, és ezt látom:

[link]

Ennyit arról, hogy volt egy egyedinek számító zenei stílusom:D

Most mi ez, az új divat amit mindenki imádni fog egy évig mint Justin Biebert és társait?


2011. jún. 16. 00:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Amúgy a SHINee-t, meg a k-popot én is szeretem :)

És nem tudtam róla, hogy ilyen "mánia" lett belőle.

2011. jún. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Mi az ég az a k-pop?
2011. jún. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koreai pop:D nézd meg ha gondolod az oldalon amit linkeltem, minden harmadik oldal az, pl. SHINee, Big Bang, 2NE1
2011. jún. 16. 00:31
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Ja, értem már. Amúgy akkor olyan nincs, hogy "egyedi", hiszen akármit hallgatsz, akárhogyan gondolkozol, akárhogyan öltözködsz, mindig lesznek olyanok, akik ugyanúgy tesznek, és akkor már nem vagy egyedi, hanem abba a csoportba tartozol. Az egy másik dolog, hogy most Dzsásztin Bíber a fölkapottabb, nem kell vele foglalkozni, olyat hallgasson mindenki, amilyet szeret.
2011. jún. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A K-pop / J-pop és társaik felkapottak manapság. És akik ilyet hallgatnak, azt hiszik egyedik. De ugyanez van a nagy indie mániával is. Közben, Angliában pl. A Kooks nevezetű indie banda szól a McDonaldsban. Ugyanez van a J/K pop zenekarokkal is. Teljesen mainstream, akik ott élnek, azoknak olyan kb, mintha itt Quimbyt hallgatnál, rosszabb esetben SPt és társait. Ami igazán underground zenei stílus, azt sose fogják ennyire felkapni, mert akármilyen hihetetlen, de az "nem tetszik" sok embernek, képtelen megszeretni. Tehát ami fel van kapba az mind mainstream, és nem egyedi. Persze csak szerintem.
2011. jún. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy én azért szeretem az ázsiai zenéket (K-pop, Jrock, stb.), mert az ázsiai embereket is nagyon szeretem, és örültem, hogy dejó, van ilyen sok zenéjük:D

És van olyan, amire azt mondanám, hogy na ez de rossz zene, ha nem ázsiai lenne, szóval van igazság abban, amit mondasz.

2011. jún. 16. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!