Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi ez a sims mánia? Minden...

Mi ez a sims mánia? Minden második kérdés az, hogy hogy kell a simsben ezt, hogy kell azt, ennyire képtelenek az emberek egy ilyen egyszerű játékkal játszani?

Figyelt kérdés
2011. júl. 27. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:
12 éves csitrik inkább kérdeznek itt, minthogy elmennének egy Sims-el foglalkozó oldalra és megnéznék a választ...
2011. júl. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Most jött ki egy új kiegészítő, gondolom ezért kaptak rá ennyire az emberek ismét. Ezek szerint mégsem olyan egyszerű, ha ennyire nem vágják az emberek, vagy csak szimplán hülyék.
2011. júl. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Új kiegészítő? Megint? Melyik?
2011. júl. 27. 13:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is kipróbáltam mi olyan jó benne, kb. fél óra játék után abba is hagytam, túl unalmas :D
2011. júl. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Town life stuff az új kieg neve.
2011. júl. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Első hallásra csak egy könnyedén összeállított csomag, hogy az elvakult rajongókból még több pénzt kisajtoljanak.
2011. júl. 27. 13:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Tesómnak megvan a Sims 3-om.Amikor megvette akkor én is kipróbáltam és1 óra múlva az egész család halott volt.Én öltem meg őket mert olyan unalmas az egész,ő meg folyton ezen a sza*on játszik.
2011. júl. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

El lehet vele ütni az időt, de tény hogy 1-2 napon belül minden sims játékot meg lehet unni.


Legikább azért van ekkora sims mánia, mert ebben nincs semmi kihívás. Nincs igazán küzdelem benne, nem oylan mintha multiznál pl Arma2-ben vagy BF2-ben pont mikor meglenne a zászló rádnyomják az Arty-t...mégcsak meg se halsz, vagy el se baszod, és nem kell újra se kezdened, csak úgy éldegélnek a simjeid. Leginkább olyan mint eg élő barbi, bár tény hogy a sok kiegészítő meg az alapjáték is eléggé el tudja vinni az időt.


A régi simsekben meg nem volt igazán semmi feladat, vagy és kész, kb oylan hogy "na minek vegyek 100ezres házat, ha minden megvan a 20ezresben is"...meg egy idő után semmi nem volt benne ami miatt játszanál.

A sims 3ban mindig ad vmi kis feladatokat, kisebb "kihívásszerű dolgokat" ami miatt sok embert odaköt a képernyőhöz.


Kérdés meg tényleg azért van sok, mert a sok kis csitri arról tud okoskodni hogy "jajj minek fizessek érte, ha ingyen is leszedhetem", aztán ahhoz már b*lfasz hogy mountolja, kirarozza, crackeléshez már végképp nem ért, ha mégis vmi kis zseni lenne, és megoldaná, akkor meg első körben ráfrissítne a játékra és csodálkozna h na tegnap ment ma meg már nem.


Hát ezért van ennyi kérdés.

2011. júl. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!