Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Quimby értelmezések?

Quimby értelmezések?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Véleményt szeretnék kérni.

A kérdés az, hogy a Hallelujaban a "gép" miket jelenthet?

Illetve a "csendben élvezz bele a fürdőkádba!" kinek mit jelent? Kinek mit jelent ez a szám?


Az Ultravalóban mi a "szíveket szórok a lábak elé"?


2011. jún. 17. 11:20
 1/2 anonim ***** válasza:

A "gép"-ről nem igazán tudom, mit jelenthet... A "csendben élvezz bele a fürdőkádba!"- én ezt úgy értelmezem, hogy titokban minden ember csinál olyat, amit nem szabadna, de jól esik neki. Lehet, hogy egy hatalmas hülyeség, de én ezt így magyarázom magamnak.

A "szíveket szórok a lábak elé"- én utána tenném a folytatását, hogy "mutasson utat a vaknak hazafelé". Szerintem ez azt jelentheti, hogy ha bajban vagy, mindig lesz valaki, aki segítsen neked megtalálni a helyes utat.

De ezek csak az én elképzeléseim. Javítson ki valaki, ha tévedek!

2011. jún. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az elvisz a szél-ben "Levetett bőröd a metróban" a levetett bőr-re mikre lehet asszociálni?
2011. jún. 17. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!