Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Érdemes lenn énektanárhoz...

Érdemes lenn énektanárhoz járni? Mi a véleményetek a hangomról?

Figyelt kérdés

Nemsokára belinkelem, csak még tölti a youtube.

Mi a véleményetek a hangomról, megérné fejleszteni?

Félve teszem fel, mivel önbizalmam nulla, és titkon zenei pályát fontolgatom, de nem tudom, hogy lenne-e értelme...


2011. jún. 20. 19:44
 1/6 A kérdező kommentje:
És előre elnézést, van benne szövegtévesztés, illetve egy kis részt ki is hagytam, de remélem nem baj, még egy pici és linkelek.
2011. jún. 20. 19:46
 2/6 A kérdező kommentje:

Eddig csak a sulis énekkarra jártam, különórára sosem, de mitn írtam, önbizalmam nagyon kevés (hála a sulis társaimnak...)

Szóval mi a véleményetek, érdemes lenne fejleszteni? (tudom, itt-ott hamis, illetve tudok magasabban is énekelni. :))

http://www.youtube.com/watch?v=mqSHB-Dhy4E

2011. jún. 20. 19:51
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja, és ez a macskafogóból van, nagyon tetszik belőle ez a dal! :)
2011. jún. 20. 19:52
 4/6 anonim válasza:
Nem lehet megnézni a videodat - valami nem stimmel.
2011. jún. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
MODERÁTOROK? TÖRÖLJÉTEK EZT A KÉRDÉST, NEM ÉN ÍRTAM KI! VALAMI HÜLYE LEAKART JÁRATNI!
2011. jún. 20. 20:08
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm...

Előadó neve: Sajnálom

Dal címe: Ezt a videót a felhasználó eltávolította


Hmmm...

EJJJ, a betyár mindenit neki, :O hogy az a r.h.dt egy élet!!! :OO

Szerintem te egy tehetséges ember vagy!!! :DDD

Ilyen kiváló előadóművésszel még nem hozott össze az élet, pedig sokakat ismerek. Az előadói stílusod még egy kicsit nyers, de egy megfelelő szakember segítségével felfejleszthető...


Hol tartottam…, ja:


Hmmm...

Ha akarod, szívesen kísérnélek billentyűn, vagy gitáron, de akkor a banda nevét "Vörös Téglaarc"-ra kell cserélnünk! XDD

2011. jún. 21. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!