Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Érdemes énektanárhoz járni?

Érdemes énektanárhoz járni?

Figyelt kérdés

Nem tudok énekelni, de szeretek. ;) Hamis a hangom. Szerintetek érdemes felkeresni egy énektanárt, hogy segítsen? Igazság szerint nincs vele különösebb célom, csak szeretnék szépen énekelni. Ha nagyon hamis a hangom akkor teljesen reménytelen a dolog? Pénzkidobás?


27/f


2011. ápr. 15. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha ez a hobbid és van rá pénzed miért ne? Egyszer élsz!

Amúgy gondolom úgyis megmondja a tanár, ha annyira reménytelen eset vagy, hogy saját örömödre sem érdemes járnod :)

Biztatásnak, én gitározni szeretnék tanulni, 30 felett vagyok :) Én sem akarok már Slash lenni, van már szakmám, kialakult életem, de ez egy izgalmas hobbi lesz :)

2011. ápr. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
szerintem érdemes, ha jó az énektanár, pár hónap alatt ki tudja javítani a hamis hangokat és megnöveli a hangterjedelmed. nem valószínű, hogy teljesen reménytelen eset lennél, az emberek nagy részére igaz, hogy ha minden energiájukat az éneklésbe fektetnék, akkor híres énekes lehetne belőlük(tudom, hogy csak hobbinak akarod, de ebből láthatod, hogy ha nem is fektetsz bele nagyon sok energiát, akkor is várható a fejlődés).
2011. ápr. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!