Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lehet basszus gitárra szólógit...

Lehet basszus gitárra szólógitár pedált kötni? Ha nem miért?

Figyelt kérdés
2011. jún. 22. 16:29
 1/10 Cyberpunk_94 ***** válasza:

Hát ha effekt pedál, akkor no problem, hisz a basszerhoz is 6-os jack kell ha jól tudom, szal semmi akadálya


16/F (Ritmusgitáros)

2011. jún. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Egy sima distors- vagy overdrive-ra gondoltam
2011. jún. 22. 16:42
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
mert alapbol azért szólógitár pedál a neve,ha minden $zart rá lehetne kötni mindenre akkor nem lenne elötte ott a neve h milyen gitárhoz kell.Ennyire sík vagy ?
2011. jún. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azért ez szerintem nem ilyen egyértelmű, ahogy a második leírja. Nem értek hozzá, de lehet, hogy akár rá is lehet dugni, csak több pénzt akarnak lehúzni az emberről. De még ha nem is lehet, annak sem az az oka, hogy rá van írva a dobozra.
2011. jún. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én tegnap mikrofont tettem a "szólógitár pedálra" és azt használtuk énekeffektnek. Bármit lehet, legfeljebb érdekes hangok fognak kijönni belőle. Az meg jó :)
2011. jún. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszolóval vagyok. A másodikra meg remélem senki nem hallgat.
2011. jún. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Kitty0494 ***** válasza:
Szerintem is lehet.
2011. jún. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én egy keveset konyítok az elektronkához és a bass gitár több ampert add le mint a szóló csak attól félek hogy ha kicsit jobban megeresztem a pengetőt akk a szólópedálban vlm kiég
2011. jún. 22. 21:03
 9/10 anonim ***** válasza:
9%
Ja nem kell rám hallgatni,nyugottan rakjatok a basszus gitárra hegedű húrokat és kössétek rá egy szólógitár erősítőre.Majd a cuccotok bánja :)
2011. jún. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Rá lehet kötni, nem lesz semminek baja, de nem biztos, hogy szépen is fog szólni. A basszusgitáreffektek elektronikáját úgy tervezik meg, hogy az alsó-határfrekvenciája mélyebb legyen, magyarul szebben átvigye a mély hangokat.


MArshall Guv'nort próbáltam basszussal, nem volt valami szép hangja. Fordítottat is próbáltunk, Boss basszus-overdrive szólógitárral jól szólt.

2012. ápr. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!