Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gáz, ha a mai világban még...

Gáz, ha a mai világban még van rocker - metálos csaj?

Figyelt kérdés
Ugyanis a korosztályom háromnegyede homokos zenét hallgat... (pl. SP, Justin Bieber, Flour stb.) Én ezektől a zenéktől teljesen irtózok, csak metál és rock zenét hallgatok, de némelyik idióta, homokosimádó kis hülye teljesen idiótának néz emiatt... Ez jogos?
2011. jún. 23. 19:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát jelenleg nem ez a divat... Egyáltalán nem gáz (miért is lenne az?), vállald fel büszkén! :P

Amúgy azt mondod idiótának néznek.. te is annak nevezed azokat, akik a jelenleg divatos stílust szeretik, ezzel csak pont olyan leszel mint ők.. ha az kell nekik, hát kit érdekel ?

2011. jún. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz, nem értem miért lenne az?
2011. jún. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
úúúr. isten. najó én is olyan zenéket hallgatok mint te, meg, mást is. mert miért ne? de hallod mi az hogy gáz? egy úgynevezett "rocker"től meg ééén elvárnám hogy ne törődjön más véleményével!! egyébként ahogy te leszólod őket, úgy szolnak le ők is téged. mi a különbség? szerintem foglalkozzon mindenki magával. én a rockot szeretem, ők nem. ez van. ízlések és pofonok. persze a legjobb az lenne ha senki nem nézne le senkit.
2011. jún. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne? Metál a legjobb!!!
2011. jún. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
nem az.mindenki a saját stílusát képviseli.
2011. jún. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
ez a kérdés gáz. és egyáltalán nem jogos hogy idiótának néznek. ha ők ilyen értelmetlen nyálas zenét akarnak akkor hallgassák, de te legalább értelmes zenét hallgatsz
2011. jún. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
2011. júl. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz! Szerintem inkább az a gáz, hogy az osztálytársaid lenéznek érte. És egyáltalán nem jogos, hogy idiótának tartanak. Hallgassák csak a saját kis tömegzenéjüket, Te meg a rockot és a metalt, az lenne a jó, ha senki nem nézné le a másikat, amiért másmilyen zenét szeret.
2011. nov. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Én is rocker vagyok,az osztálytársaim mindig azt mondják hogy "figyeld meg,te is drogos leszel mint az a Slash",de nem érdekel. Ha nem tetszik nekik ez a stílus,le vannak...na tudod XD ez van ;)
2012. márc. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb rockert lenézik. Velem is ez a helyzet. Nem egy nőt buktam el a rockerség miatt. Igazából csak egy nőt, de nekem az a nő az egyetlenem. És találd ki, még mindig rocker vagyok. És tudod, mit mondok? Fel a fejjel, vállald fel, hogy rocker vagy, és ne lássák rajtad, hogy zavar, hogy mit gondolnak rólad. Sőt a lóf@sz, ne is zavarjon! Mióta érdekli egy rockert a mások véleménye? Ha meg esetleg a stílusod miatt utasítana el egy nő, keress másikat, mert másképp úgy jársz, mint én. Mert ez a kis sütemény szépen összetörte a rohadt szívemet. És úgy tűnik, hogy hülye vagyok, mert nem keresek mást. Legyen ez egy intőpélda. Remélem segítettem.
2013. febr. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!