Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek, hogy a barátom kiszeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy a barátom kiszeret belőlem . Csomó nálam sokkal szebb csaj járkál a világban . Én úgy érzem nem vagyok elég jó neki! Vajon mi jár ilyenkor a pasik fejében?

Figyelt kérdés

Ő azt mondja én vagyok neki a tökéletes . De ő körül van véve gyönzörű lányokkal . Félek , hogy egyszer rájön , neki szebb kell .

Srácok , mondjátok el nekem is , hogy ilyenkor mit gondoltok ?!


2011. okt. 16. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes beléd, vagy ha szeret akkor te vagy neki a legszebb
2011. okt. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Azt, hogy annyira kívánlak, hogy nekem nem kell más senki... nyugi biztos azért jár veled, mert téged akar, feszes segget bármikor kaphat az ember, de olyan csajt akivel egy hullámhosszon van ritkán.
2011. okt. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem többet érsz te neki, mint a sok buta liba, akik bár lehet külsőre szebbek nálad, de én magamból kiindulva nem bírnék egy ilyen üres cicababát sokáig magam mellett elviselni
2011. okt. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Miért aggódsz ilyeneken?

Biztosan megnézi a többi csajt is, de neki tényleg csak te kellesz.

A szépség egy nagyon relatív dolog. A pasiknak pl. a barátnőjük a legszebb.


21F

2011. okt. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Téged választott. Ez csak jelent valamit.
2011. okt. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a srác megnézi ezeket a nőket mert pasiból van, és biztos elképzeli, hogy milyen lehet velük, de a szeret akkor ennél tovább nem megy. Ha nem tudod fönntartani, hogy vonzódjon irántad testileg is akkor kezdhetsz aggódni, nálunk ez volt. Szeretett a barátom de aztán nem tudott fölizgulni rám és a vége megcsalás lett. Tehát tegyél azért, hogy mindig te legyél a legdögösebb neki. 22/ L
2011. okt. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 tothmesii ***** válasza:
amíg magadat nem szereted, addig en várd, hogy más szeressen
2011. nov. 2. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 LadyLee ***** válasza:
100%

Fogadjunk, hogy számtalan helyesebb pasi is van a párodnál, mégis ő kell. Remélhetőleg ő is hasonlóan gondolkodik. Egy kapcsolat nem a szépségről szól. Nézd csak meg Károly herceget és Camillát. És nézd meg Dianát, akit Károly dobott Camilláért. Ezek a dolgok nem elsősorban a szépségen múlnak nyugi.


De ha folyton emiatt aggódsz, az bizony tényleg rossz hatással lehet a kapcsolatodra.

2011. nov. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy hány éves vagy, de amiatt max 35 fölött kéne aggódnod :D

Igenis légy büszke magadra, hogy amellett, hogy rengeteg szép nő veszi körül a pasidat, téged választott.

Magyarán, te messze többet érsz azoknál. :) Szeresd őt, de nehogy elkezdj féltékeny hisztériába fogni, mert akkor tényleg tönkreteszed a kapcsolatot.

Legyen egy kis önbizalmad. Te vagy a legszebb és neki is az vagy.


21F

2011. nov. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!