Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki imáádja ezt a számot? Meg...

Ki imáádja ezt a számot? Meg az előadó többi zenjét? ♥

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=5Cr942MbKVY


aaaadeimádom♥


2011. jún. 24. 12:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Nagyon-nagyon szuper, egyik kedvencem Paul Kalkbrenner :]
2011. jún. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
na végre normális ember...a pasim nem szereti...meg egy csomó ismerősömnek nem jön be.Nem tudják mi a jó♥:D
2011. jún. 24. 13:00
 3/10 anonim ***** válasza:
Eddig még csak nem is hallottam róla, de nagyon tetszik. köszi, hogy megmutattad:))))
2011. jún. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Paauuul Kalkbrennneeeerrrrr <3 :D Iszonyatosan imádom.
2011. jún. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hm, nem tudom ,hogy miből gondolod,hogy akinek nem tetszik az nem normális. A magam részéről ,szerintem idegesítő. Én az olyan zenét szeretem ,ami dallamos ,és van szövege,aminek van mondanivalója. Szóval akkor tarthatnám "nem normálisnak" aki ilyet hallgat. :)

Szerintem tiszteljük már annyira a másikat,hogy nem szóljuk le az ízlése miatt és nem ítéljük meg ez alapján a személyiségét. :)


Szóval a kérdésre válaszolva: nem tetszik. :)

2011. jún. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
egy szóval sem mondtam hogy nem vagy normális -.-" mindenkinek más az ízlése. És azthiszem nem ítéltelek el, mert egy szót sem mondtam h pl mekkora gyökér az aki ezt nem szereti....
2011. jún. 24. 13:17
 7/10 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

na végre normális ember...a pasim nem szereti...meg egy csomó ismerősömnek nem jön be.Nem tudják mi a jó:D


Innen vette:)

Am. nekem sem tetszik, de tényleg ízlések és pofonok:)

2011. jún. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nyilván nem személyesen nekem írtad,csak kifejtettem ,hogy nem szimpi az a hozzáállás ,hogy ha tetszik neki ,akkor "normális" ,ha nem ,akkor nem normális. :)
2011. jún. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Akkor ne haragudj! Nem úgy gondoltam h aki nem szereti az nem normális. Ennyi erővel a pasim se normális és akkor minek lennék vele?:) Nem akartam senkit se megbántani, vagy megítélni.
2011. jún. 24. 20:03
 10/10 anonim ***** válasza:

Persze értem,semmi gond. Lehet hogy én is kissé hevesen reagáltam,csak ezen az oldalon annyi ilyen van,hogy összebalhéznak az emberek ilyen miatt,és már reflexből így reagálok. :)

Természetesen mindenki azt hallgat ,ami számára inspiráló,ezzel semmi gond. :)

2011. jún. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!