Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A rádióban miért mennek...

A rádióban miért mennek mindig ugyanazok a zenék?

Figyelt kérdés
Már nagyon meguntam, hogy pl a Juventus rádió szinte olyan mintha egy végtelenített magnószalagról szólnának a zenék, már nagyon unalmasak, kismillió új, régi és mégjobb zenék vannak mint azok amiket játszanak, egyszerűen nem értem, ezért átkapcsoltam a class fm-re amit nem is nagyon szeretek de már ott is azok a zenék mennek amik a juventusban, szóval mibe fájna nekik új vagy nem kell, hogy új legyen akár régi is jó csak valami MÁS zenét berakni, szóval ha enyém lenne a juventus rádió biztos, hogy az első dolgom, hogy megváltoztassam az egész zenei állományt, nektek mi a véleményetek?
2011. jún. 25. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:
71%
Hát igen... egyetértek. Azt várná az ember, hogy mindig más zenék menjenek! Valami izgalmasabb felállásban. Ennyi erővel kiírok egy CD-t, és azt hallgatom egész nap. Ugyanúgy körbe-körbe járnak azon is a számok, de legalább azok, amiket én akarok hallgatni.
2011. jún. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
81%

A kereskedelmi rádióknak azt kell játszaniuk, amit a legtöbben hallgatnak (aka populáris mainstream). Több hallgató = több szponzor = több pénz (lásd.: kereskedelmi zenecsatornák). A "más" zene túl nagy kockázat, hiszen ha 5 percig nem valami agyoneffektelt mainstream-trágya megy, akkor áttekernek egy másikra, ahol tutira azt adják éppen...

Szomorú, de ez van.

2011. jún. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!