Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rádióban hallottam, hogy...

Rádióban hallottam, hogy "Nyugaton" ugyanazok az üzletek jobb minőségű cuccokat árulnak olcsóbban mint itthon. Igaz ez?

Figyelt kérdés
2011. okt. 13. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet benne valami.A mosóporok biztos jobbak.
2011. okt. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

igen


a cuccok soxor ugyanazok, ellenben az árak jóval alacsonyabbak

2011. okt. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ajóval alacsonyabb nem igaz, csak az ÁFA különbségből adódik.Ha egyáltalán.

Mosóporokra, öblítőre igaz,mosogatószerre is.

Más terméknél én még nem tapasztaltam

2011. okt. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég ha bármelyik divatlánc kínálatát nézed. Pl. Zara. Én gyakran ingázok "Nyugat" és Magyarország között, és ha vásárolok, mindig olyan érzésem van itthon, mintha a mi üzleteinkben a kinti üzletek azon darabjai kerülnének, amit ott senki nem vett meg. Teljesen más.
2011. okt. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztos van benne vmi... Én dolgoztam egy nagy sportáruházban a madaras bevásárlóközpont mellett 2 évig és könyörögtünk, hogy ne ezt a sok vacak ruhát kapjuk, hanem azt, amit a vevők kérnek. Egész egyszerűen nem is küldtek olyat Mo-ra! Pedig láttuk a termékeiket katalógusból, interneten, vagy amikor a polcképet kellett kialakítanunk terv alapján és köze nem volt a mi ruháinknak azokhoz, amit külföldön árultak...

Nálunk ez is elfogy... :(

2011. okt. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Igaz. A szlovákoknál volt egy ilyen jellegű vizsgálat.

A Coca Cola nyugaton répa cukorral készül, nálunk izo cukorral.Olcsóbb , de ízre is rosszabb.

A mosószerek szintén gyengébb minőségűek.

2011. okt. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%

akkor elkezdem sorolni


sztech, szórakoztató elektronika, fotó, ruha,m cipő, élelmiszer, ezek mind olcsóbbak, és nem csak az áfa miatt

van amikor fele az itthoninak

2011. okt. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2011. okt. 16. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!