Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lehet hogy én vagyok értetlen?...

Lehet hogy én vagyok értetlen? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy olyan dal hogy:Anima Sound System - Tedd a napfényt be a számba .Annak a dalszövege miről szól mit akar mondani?

Értelmes válaszokat kérek


2011. jún. 25. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Drogokról...a legtöbb értelmetlen szám arról szól. Feltételezem, hogy még konkrétabban egy LSD tripről szól.
2011. jún. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
LSD trip az micsoda :D? bocs kicsit értetlen vagyok :D
2011. jún. 25. 21:15
 3/5 anonim ***** válasza:

"A kábítószer használói „trip”-nek azaz magyarul utazásnak hívják azt az időszakot, amíg az LSD hatása alatt vannak.

Ilyenkor az ember hallucinál, színeket lát, minden mozog körülötte, azt képzeli hogy repül, ilyesmik...

2011. jún. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi :D
2011. jún. 27. 18:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Még mindig hitelesebb és komplexebb szövegek/zenék szóltak a drogról, (vagy íródtak a hatása alatt), mint a legtöbb nyálcsorgatós-romantikus pop sláger. Ha már igényes zenét akarunk hallgatni és nem vagyunk klimaxos csajszik.
2016. máj. 3. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!