Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell beszélni, ha a...

Hogyan kell beszélni, ha a párunk értetlen? Jelen esetben a szándék és tettek közt nem tud különbséget tenni.

Figyelt kérdés

ugyanis rossz környéken lakunk, szó volt köztünk, hogy kiveszünk másik albérletet, de majd átbeszéljük.

addig én felhívtam párat, csak tájékozódni az árakról, stb.


ezen kiakadt, hogy mit intézkedek, még meg sem beszéltük.

mondtam, hogy az, hogy telefonálok, még nem jelenti azt, hogy költözni kellene...


dehát ki van akadva, hogy én nem beszéltem meg vele, úristen milyen vagyok, amikor egy pár vagyunk és fontos kérdésekben minimum együtt kell döntenünk, hasonló, és bocsánatkérést követel tőlem.


amikor ilyen szinten értetlen valaki, mit mondhatnék?


2011. szept. 2. 13:59
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*és hasonlók
2011. szept. 2. 14:00
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Én megértem, még meg se beszéltetek semmit, te meg telefonálgatsz. Simán lehet neten is érdeklődni az árakról és még pénzbe se kerül
2011. szept. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Beszéld meg vele, hogy mik a terveid, kiket hívsz fel, és nincs probléma. Szerintem megijedt, hogy majd nélküle választasz és intézkedsz, és kész tények elé állítod. Ne értetlenkedjetek.
2011. szept. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%

Legegyszerűbben semmit...az ilyenek maguknak valók.

/magamból kiindulva/

2011. szept. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Én sem örültem volna ha a párom nélkülem kezd hívogatni. Ez még nem tett, de az első lépés felé... A közös dolgokat beszéljétek csak meg szépen.
2011. szept. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%

Bocsánatkérést követel? Hány éves, 7-8?

Valószínűleg nem lenne belőle semmi, ha egyikük nem kezd el intézkedni. A kérdező tájékozódott, információt gyűjtött, hogy amikor erről elkezdenek beszélni, tudják, hogy mi merre mennyi.


Különben nincs miről beszélni, ha ilyeneket nem tudnak.

2011. szept. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:24


Tökéletesen egyet értek.

2011. szept. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

hát igen

14:24-es látja

azt azért nem gondoltam volna, hogy itt a többség is olyan értetlen, mint a párom, tisztelet a kivételnek.

2011. szept. 2. 15:29
 9/11 anonim ***** válasza:
58%
Na persze, akik nem értenek veled egyet, az mind értetlen. No comment! :D Szegény párod, őszintén sajnálom, hogy a társa így lenézi...
2011. szept. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
amikor már nem először ordibál velem olyan dolgon, ami igazságtalan és jogtalan, már jóhogy felháborít!
2011. szept. 6. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!