Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért mondják az osztálytársai...

Miért mondják az osztálytársaim arra a zenére amiben hörgés van hogy emo?

Figyelt kérdés
Én death metalt,és metalcoret hallgatok.Meg még olyan rock számokat ahol gyakran előfordul a hörgés.Imádom ezeket a fajta zenéket.Ugye attól mert valamiben hörgés vagy screm van,már rögön nem kell emonak lennie...?
2011. jún. 25. 22:15
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
*scream
2011. jún. 25. 22:16
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy is! Az emo zene és a death metal olyan távol áll egymástól, hogy kész röhej, ha bárki keveri a kettőt.

Az meg végképp szánalom, hogy az emo zenének nevezik...

2011. jún. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem érdeklődnek ezek a stílusok iránt, így nem is tájékozottak a stíluselnevezések terén. Én sem tudnám megkülönböztetni az összes elektronikus műfajt..talán te sem :)
2011. jún. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek szeretnek általánosítani, főleg azt amiről azt se tudják mi az. :/
2011. jún. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

hát ha ennyi eszük van...xD amúgy nem kell velük foglalkozni :) amikor az oszt.társaim megtudták, hogy rockot hallgatok úgy néztek rám, mint egy idegen lényre..de mivel nem foglalkoztam a véleményükkel szépen elfeledkeztek a zenei ízlésemről :)

(tipp: magyarázd el nekik, hogy ez nem véletlenül sem emo és hogy mi a különbség az emo és a death metál/metalcore között. a végén vagy megértik, vagy nem)

2011. jún. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nagyon idegesitő,de nem tudják megérteni hogy hörgés nem csak abban a hülye screamoban van..Mindig azzal jönnek hogy emo vagyok meg ilyenek,közben csak metált hallgatok..
2011. jún. 25. 22:30
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
100% hogy nem értik meg és meg se hallgatják -.-
2011. jún. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszi szépen az eddigi válaszokat.:)
2011. jún. 25. 22:31
 9/18 anonim ***** válasza:
Minek foglalkozol a véleményükkel? Tudom szar hogy lenézik a zenédet, de úgyse fogják megérteni és meg se próbálják megérteni. Tapasztalat!
2011. jún. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=GgR_0FnAPLg

Ez az egyik kedvenc bandám.Legtöbben erre monjdák hogy emo..pedig szerintem semmi köze.-.-

2011. jún. 25. 22:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!