Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az osztálytársaim megvádoltak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az osztálytársaim megvádoltak azzal hogy "pedofil" vagyok, csakmert a 15 éves lányok felé közeledtem a suliban, mit tegyek? 18F

Figyelt kérdés
Próbálok ismét barátnőt szerezni, voltak elsős lányok akiknél bepróbálkoztam, erre megvádoltak az osztálytársnőim hogy "pedofil" vagyok, valamint hogy "ezzel visszafejlesztem" magam. Igazuk van? Mit tehetnék, hogy ne piszkáljanak ismét?
2011. nov. 11. 17:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Majd linkeld be nekik a wikipédiáról a "pedofil" címszót. Persze dobálózhatnak mindenféle szóval, aminek nem ismerik a jelentését.
2011. nov. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
34%
még nem, de ha igy folytatod az leszel, a te korodban egy 30-40 év közötti ninfomán bonbázó kellene, hogy gyüjthessél tapasztalatot
2011. nov. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
ababn,hogy pedofil vagy nincs igazuk,viszont szerintem sem egy éretlen kislányt kéne felszednek túl naívak és sztem nem egy 18 éves fiúhoz valók
2011. nov. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
Hát ha én 18 lennék, simán a mai 15-16 éves korosztályból szemezgetnék :)
2011. nov. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vágj vissza, hogy én legalább hajtok egy csajra, veled még sosem láttam lányt, mivan bu*i vagy?:D aztán simán vedd poénra. Vagy pedig keress valakit akinek 16 éves csaja van, és mondd, hogy csak egy évvel idősebb a tiédnél.


Amúgy ha téged nem zavarna a korkülönbség fel se vetted volna a szekálásukat. Igazuk van, hogy a te korosztályodban is körbenézhetnél, mert te már érettségizel, jön az egyetem, ő meg most ismerkedik a gimivel, más világ a kettő:)

2011. nov. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Darabolo ***** válasza:

Tényleg ilyenkor még sok a 3 év.

De nem vagy az.

Jah és a helyedben kideriteném kinek hány éves a pasija, 100% hogy akadna olyan 18 éves csajszi akinek 30-40 éves pasija van. Szóval kussssss :)

2011. nov. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

22 évesen 15 éves lánnyal jöttem össze, igaz 17-18-nak nézett ki. 3 évig tartott a kapcsolat, eljegyzés is volt az utolsó évben. Nem tartotta be a szabályokat, szakítottam vele.

Ennek 40 éve, nem rajtam múlott, tehát lehet komoly kapcsolat.

Természetesen akkoriban nem az volt a legnagyobb gondja egy tininek, hogy hogyan kell mélytorkozni...pedig volt szex akkor is.

2011. nov. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
hol lennél már pedofil, 3 év korkülönbség az semmi. Az osztálytársaid meg féltékenyek vagy csak egyszerűen rájöttek, hogy könnyű téged szivatni. Ha nem vennéd fel amit mondanak és csak kiröhögnéd őket, már rég elfelejtették volna a sztorit.
2011. nov. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
szerintem egyáltalán nem pedofilság, hidd el, a 15 éves lányokat a 18 éves fiúk érdeklik ;)
2011. nov. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én konkrétan lesz*rnám. De azért elmagyaráznám nekik a pedofil szó jelentését, hogy legalább mások előtt ne égessék magukat.

Szerintem csak féltékenyek, hogy te nyugodtan közeledsz a lányokhoz, ők meg nem. Talán észbe kaptak és most próbálnak ilyenekkel lebeszélni, hogy utána ők mászhassanak rá a csajokra.


Egyébként az a 3 év lehet sok is, de nem törvényszerű. Barátnőm és a barátja között is 3 év van(bár ők 17 és 20 évesek), de mondjuk egy másik barátnőm és a barátja között 6 év van és már majdnem 2 éve együtt vannak. Szóval kivételek mindig vannak.

Hogy mit tegyé, hogy ne piszkáljanak? Ne vedd fel. Ha látják, hogy zavar a dolog, csak azért is csinálni fogják, mert milyen szó szívatni a másikat címszó alatt, de ha azt látják, hogy elengeded a füled mellett és nem foglalkozol az ilyen jellegű véleményekkel, akkor abbahagyják majd.

16/L

2011. nov. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!