Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van már vmi adat arról,...

Van már vmi adat arról, hányan voltak kint tegnap este a Kesha koncerten? Vélemények a koncertről?

Figyelt kérdés
Szerintem azzal az egy órával nem vitte túlzásba. Nem volt rossz, de utólag abba se haltam volna bele, ha nem megyek ki... Ki hogy van ezzel?
2011. jún. 26. 10:57
 1/3 anonim válasza:

nekem nagyon tetszett..eléggé röhögtem azon,amikor egy férfi nemi szerv végig táncikált a színpadon xD..egy körte társaságában :"D..

és azt hallottam hogy valami 200 ezren...nagyon sokan voltak,és azt a kivetítőről is látni lehetett.

2011. jún. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
kedves kérdező, nekem nem jött be a konci :// nekem youtubeon hallgatva ezerszer jobban tetszett mint élőbe. de azért örülök hogy elmentem
2011. jún. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszett.

2. sorba voltam.:) Rendesen kitomboltam magam :D

Ha jönne még egyszer,(még akkor is ha nem ingyenes) akkor is mennék. wuhúú!

2011. jún. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!