Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményed erről?

Mi a véleményed erről?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=o9tJW9MDs2M


most nem arra vagyok kiváncsi, h ki mennyire utálja a Biebert.. én sem szeretem, de én ezt egy nagyon kedves és szép gesztusnak tartom, és sztem nincs manapság olyan sok sztár, aki ilyen dolgokat tesz azért, hogy másokon segítsen.


2011. jún. 26. 20:40
 1/5 anonim válasza:

nem szeretem JB-t de aszt a számát egyenesem imádom <3 kedves tőle h ilyen rossz dolgokról is énekel

eszt a számát meg sirattam :$

2011. jún. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"sztem nincs manapság olyan sok sztár, aki ilyen dolgokat tesz azért, hogy másokon segítsen."


Szerintem meg már-már alap feature minden sztárnál hogy jótékonykodik, jótékonysági koncerteket csinál, we are the world-öt énekel. És az az érzésem, hogy inkább a dörzsölt menedzserek érdeme, hogy ilyenekre ráveszik a sztárocskákat annak érdekében, hogy épitsék a jófiú imidzset. A cél ettől még nemes, de azért ott lapul mögötte a haszonlesés is.


Magát a számot meg most hallgattam 1 perce, de már nem emlékszem egy dallamra belőle, olyan semmilyen nekem, se rossz se jó.

2011. jún. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2011. jún. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szar,Szar,Szar,Szar,Szar,Szar,Szar,Szar,Szar,Szar,Szar,Szar,Szar,Szar,Szar,Szar,SZAR!!!
2011. jún. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is gyűlölöm Justint de azért sajnálom az ilyen embereket és azért látszik aki tud (mint ő a rengeteg pénzéből)az segít :)
2011. júl. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!