Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hol lehet gitárt venni 5-8ezer...

Hol lehet gitárt venni 5-8ezer forintért?

Figyelt kérdés
Tudom, egy normális gitár húszezernél, vagy fentebb kezdődik, de nem profi gitáros vagyok, és nem is arra törekszem. Régen a Praktikerben láttam ötezer forintért, de most sajnos nem volt.:S Elmentünk az Obiba, ott azt mondták, hogy nem szokott lenni. Tescoban néha-néha van, de nem tudják megmondani, hogy mikor, nézegetni kell az újságot. A Jiskben esélyes, hogy lesz? Mondták, hogy valamelyik újságjában olvasták a felsoroltak közül. Oda ma azért nem tudtunk bemenni, mert pont zárás utánra értünk oda. Ha pedig egyikben sincs, zeneboltban létezik, hogy valami használt gitárt is árulnak ilyen olcsón? Tudom, szar lesz valószínűleg, de akár dekorációnak, akár hogy "megnyugodjon a kicsi lelkem, hogy megvan"-nak.. Valaki ezek közül látott valahol? Köszi:)
2011. júl. 2. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Hidd el, egy 5000 forintos gitár gyakorlásra sem jó, egy barrét sem tudsz lefogni rajta. TAPASZTALAT! 15 ezerből kijön egy j gitár, amivel lehet gyakorolni, anélkül hogy fájna a csuklód.
2011. júl. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát kár..:S Régebben is voltak ilyen időszakaim, aztán kitudja mennyi ideig tartana, meg sztem ennél többet nem nagyon tudnánk most rászánni, főleg nem úgy, hogy nem komoly..:S Szóval így egy-két ábra netről, vidik youtuberól, és annyi..:S Használtam esetleg ilyen olcsón?
2011. júl. 2. 20:11
 3/8 anonim ***** válasza:
[link] itt meg tudsz tanulni rendesen gitározni, de ha kifejezetten újjat akarsz, akkor még mindig tartom magam a 15 k-hoz. hogy te mit csinálsz az már nem az én dolgom
2011. júl. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja és azt meg hangszerboltban vedd meg ne ilyen kaki tescoban meg auchaneban
2011. júl. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát, majd ha 15ezer forintot kiadok rá, akkor nyilván onnan lesz. És köszi:)
2011. júl. 2. 20:37
 6/8 A kérdező kommentje:
Még az a kérdésem lenne, hogy tudom nem lehet így konkrétan megmondani, de lehetséges, hogy a hangszerboltban van használt is? Szóval akinek mondjuk új, jobb kellett, és eladná a másikat, olcsóbban? Ha komolyan gondolnám, nyilván rászánnánk többet is, de így, hogy cask "kipróbálnám", veszélyes csak így ráköltögetni tízezreket..
2011. júl. 2. 21:45
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


Itt vannak occson :)

2011. júl. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi:) Elmentünk ma a Jyskbe, egy barátnőm anyukája ott dolgozik, mondta, hogy most nincs, karácsony körül volt, de a lánya ilyen kapott karácsonyra, elég jó kis gitár, 15e volt, csak kicsit nehéz hangolni, de szereti.:) Hát sajnos most nem volt, úgyhogy marad a hangszerbolt, aztán majd meglátjuk, mi lesz belőle..:) Köszi a segítséget mindenkinek!
2011. júl. 3. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!