Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mire volt ez jó az Eurovízión...

Mire volt ez jó az Eurovízión hogy Magyarországgal így elbántak?

Figyelt kérdés

Arra értem hogy:

××××××

- Sok külföldön élő magyar (nem mindegyikét) szavazatát Wolf Katira blokkolták pl Szlovákiában vagy Romániában


- Németországban már a verseny előtt elhíresztelték azt a hazugságot hogy Wolf Kati transzvesztita


- Valamint olyanokat írtak róla hogy Orbán Viktor kegyeletje meg stb


Ez mind arra volt jó hogy meggátolják hogy nehogy Magyarország nyerje meg az Eurovíziót? Én egyszer nemrég láttam egy statisztikát ahol ha ezek nem történnek meg Magyarország nyert volta, 2. lett volna Észtország, 3. Meg az Egyesült Királyság, és Azerbajdzsán a tizen valahányadik helyen volt.


Ez a youtube-n is meglátszik. A magyar számnál rengeteg like-van és kevés dislike, míg az élmezőnybe jutott országoknál pont fordítva szinte.


Hallottam hogy a bírák közül is meglepődtek páran mert olyan országok jutottak be az élmezőnybe akiket a legjobb esetbe sem vártak volna a döntőbe.



De most ez mire jó, vagy mire volt jó? Ez mind csak arra volt jó hogy kimutassák mennyire nem szeretik Magyarországot Európában?


Ti mit gondoltok erről?


(azt tudom hogy sokan politikai harcnak tartják az eurovíziót, de konkrétan erről az eseményről mi a véleményetek?)


2011. júl. 6. 12:04
 1/6 A kérdező kommentje:
rengeteg kommentet olvastam az azeri számról, rengeteg ember szerint tök átlagos, semmi extra, és rengeteg embernek nem tetszik. Legalábbis a kommentek alapján.
2011. júl. 6. 12:07
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez a "dalverseny" kimeríti a vicc fogalmát. Cseppet sem feltűnő senkinek hogy a szláv országok egymásnak adogatják a 12 pontokat.

A legnagyobb vicc az hogy nagyon kevés a színvonalas produkció, talán ha évente van 1-2 a többi meg egyszerűen rossz. Vagy azért mert az illető nem tud jól énekelni, vagy azért mert a tánc van a középpontban nem pedig az ének.

Rengetegen az élmezőnybe sorolták Magyarországot, Észtországot, az Egyesült királyságot, aztán utolsó helyeken végeztek.


Amelyik ország ilyeneket csinál, hogy blokkol vagy hazugságot terjeszt, csak saját magát minősíti ezzel.



Az én véleményem az hogy annak az országnak van a legtöbb esze aki hagyja a francba az eurovíziót, mert ők tudják hogy úgysem az nyer aki megérdemli.

2011. júl. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sok mindent el tudok képzelni amiket leírtál, de azt nem, hogy blokkolták a szavazatokat. Én is külföldön élek, és ha szavaztam volna nem tudom miből derült volna ki hogy magyar vagyok. A telefon társaságnál sem tudják hogy magyar vagyok, akkor ők honnan tudnák?

Amúgy szerintem is politika van a háttérben, ugyanúgy ahogy a szépségkirálynő választásnál is. Ott is szoktak történni meglepő dolgok.

Ez az eurovízió tényleg nagyon lecsengett dolog. A dalok mind egy kategóriába sorolhatók, a legtöbb dallamtalan, nekem a 80-as évek hangulatát keltik, egy dal sem hagyott bennem mély nyomot. Az előadók/együttesek is középszintűek. Nem nagyon kísértem végig egy euróvíziót sem, de a magyar fellépőket nagyjából tudom kik voltak, és tényleg talán Wolf Kati volt az, aki eddig a legszínvonalasabb előadó volt.

2011. júl. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Előző ez nagyjából csak Szlovákiában és Romániában volt. AHol tudják hogy melyik település magyarlakta vagy hogy hol élnek. Nekem van ismerősöm Szlovákiába a délvidéken és ő mondta hogy ő sem tudott szavazni, mert visszadobta az SMS-ét hibaüzenettel. Ahogy a családjában mindenkinek.
2011. júl. 6. 14:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, értem.
2011. júl. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

egy szó:

POLITIKA !

2011. júl. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!