Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondolsz erről a számról?

Mit gondolsz erről a számról?

2011. júl. 6. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén,hogy ilyen kérdéseknél félve nézzem meg a linket,mert sokszor az égnek áll a hajam,hogy milyen mai zenék vannak..Talán a korom miatt is,de egyre ritkábban hallani jó dalokat.Vagy a régi dalokat újítják fel(sokszor borzalmasan) vagy élvezhetetlenül pocsék a dal..

De ez a dal nagyon tetszik..Nem az én világom,de tényleg jó..Tetszik a srác tiszta hangja is,és a szöveg se rossz.

(bocsi hogy kifejtettem a véleményemet de ez már a korral jár:)

39/N

2011. júl. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szia!nekem tetszik a szám...csak az énekessel van gondom...utálom chris brown-t amióta kiderült,h össze-vissza verte Rihannát...egy mocsok!!! 19/L
2011. júl. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tekintsünk el Chris Brown magán életétől, figyeljünk arra hogy milyen tehetséges, én imádom minden dalát. Korunk egyik legjobb táncosa és énekese. Amúgy is Rihanna egy nagy k.u.r.v.a.
2011. júl. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
aa: D deimádom : $$ mennyithallgattam :{
2011. júl. 7. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Chris :$
2011. júl. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!