Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondolsz a következő számról?

Mit gondolsz a következő számról?

Figyelt kérdés

Nem kizárólag egy soros véleményekre vagyok kíváncsi.

http://www.youtube.com/watch?v=mIgh3X8s7ok


2011. júl. 29. 16:54
 1/10 anonim válasza:

Nem fogok regényt írni.

van igazság abban amit mond.

De nem szeretem a hip-hop, rap, műfajt.

2011. júl. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Nagy baromság.

Illetve nagyon nagy baromság. Amúgy is rühellem ezt a stílust.

(tessék, két sor is lett)

2011. júl. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Azt nem értem, hogyan tudja szájára venni Jézus nevét egy ilyen gyűlölettel teli, aberrált gondolkodású ember...
2011. júl. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Ja, hogy ő csak kimondja az igazságot? Még szerencse, hogy mi alantas lények megvagyunk áldva ilyen bölcsekkel.

Menjen poltikikusnak akkor, vagy legalább mondja meg az e heti lottószámokat, ha ilyen bölcs.

2011. júl. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Pont erre számítottam. Ez annyira magáért beszél... butaság bármit is reagálni a kedves harmadik hozzászólóra. Sajnos a dolog részeseként nem tudok rajta nevetni... kívülállóként valószínűleg nem kapnék levegőt a röhögéstől. De így... szomorú! Nagyon szomorú!
2011. júl. 29. 19:13
 6/10 anonim válasza:
88%
lehet, hogy mond valami igazságot, de mivel fankadeli egy tahó meg sem hallgatom.
2011. júl. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Olyan régi jó öreg számnak tűnik!

Nyugis,nem rossz!tesztik a zongora kíséret!

Kár hogy koppintott az ütem,mármint az hogy nem egyedi az ilyen zene!De minden elismerésem ettől függetlenül!

2011. júl. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én azt gondolom akik itt kommenteltek, meg általában az emberek sok esetben félreértik az énekes mondanivalóját. Én pont nem a gyűlöletet hallom, és, lehet észosztó az énekes, de nem érzem bajnak. elfogadom amit gondol, igazat adok neki általánosan, és nem fogok csak azért "rátámadni" szóban, mert valamit nem úgy gondol mint én. mellesleg én úgy tudom, ő pont az összefogásról rizsál minden dalában, és az kellene, az tuti.

Nekem tetszik.

2011. júl. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
szerintem nem rossz !
2011. júl. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Erre mindig azt mondom: kinek mi. Amúgy én szeretem Fankadelit. És szerintem jó. A szövege is. (:
2011. aug. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!