Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Most nekem milyen ízlésem van?

Most nekem milyen ízlésem van?

Figyelt kérdés

Szeretem a rockot, sok bandától csak pár számot. (pl. Slinot-tól Duality, Before I forget) Linkin Park (ez Nu metal) Faint, Runaway, de Depressziótól szinte az összes számot. De néha megyek DISCO-ba is, most pl. Soundon voltam Tieston.

Szóval nem szeretek egy adott zenei stílust, hanem mindegyikből ezt azt. Amit rühellek: cigányzene.


2011. júl. 13. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Rasszista az ízlésed. :D Amúgy vegyes vagy.
2011. júl. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenevő vagy :) én is ilyen vagyok, csak én nem szeretem a diszkózenét, viszont imádom a walt disney slágereket meg a musiceleket, és szeretem a Tankcsapdát meg a Rammstein és mindenem az alternatív zene :D
2011. júl. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok :) mindenféle zenét meghallgatok,ami tetszik, kivéve a mulatóst meg a cigányzenét

Mondjuk én nem járok discóba, csak Robotrockra szoktam járni, meg ilyen underground eventekre

2011. júl. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is mindenevő vagyok, és még a cigányzenét is eltűrőm (bár magamtól nem szoktam hallgatni:D).
2011. júl. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!