Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ez bűntettnek számít?

Ez bűntettnek számít?

Figyelt kérdés

Van egy gitárom,szeretném átfesteni,és másik színű tremolót,hangolókulcsokat és hevedert szeretnék bele tetettni.A gitárnak a fejére az van írva,hogy Edwards,én ezt átfestettnék ilyen ESP betűstílusban EWSre,felette pedig az aláírásom.

Nem szeretném eladni vagy ilyesmi,csak szeretnék valami olyan gitárt ami nekem is tetszik,és olyan külsejűt ami senki másnak nincs csak nekem.


2011. júl. 15. 20:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem bűntett, a te tulajdonod. Azt csinálsz vele amit akarsz, össze is törheted :), amíg nem akarod hamis infókkal pl.: más márkájúnak feltüntetve eladni.
2011. júl. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Milyen kérdések vannak, bazzeg! Persze, hogy bűntett. Ki fog jönni a rendőrség, és nyilvánosan kell majd lekaparnod a festéket!
2011. júl. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!