Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretitek Katy Perry-t?

Szeretitek Katy Perry-t?

Figyelt kérdés

És ha igen, akkor mi a kedvenc számotok tőle? Nekem a Teenage Dream és a Thinking Of You.

Amúgy én csak nemrég ismertem meg, illetve már régebben is hallottam rádióban persze, de az utóbbi időben én csak őt hallgatom. Pedig inkább rock orientált vagyok és kevés hasonló pop előadó van, akit szeretek (pl. Lady Gagától, meg a legtöbbtől rosszul vagyok kb), de szerintem ő nagyon jó mint előadó és mint csaj is. :D


2011. júl. 17. 16:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen, szeretem. Ironikusak a szövegei, és emberileg is nagyon szimpatikus.


Waking Up In Vegas, Last Friday Night, Ur So Gay, ET....

2011. júl. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Egy termék ő, nem művész; a divatleszbiség, a feminizmus és sok más liberális "eszme" zászlóvivője.
2011. júl. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Köze nincs a divatleszbiséghez, de a feminizmushoz sem. :)
2011. júl. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Második: a divatleszbiséget gondolom az I Kissed A Girl-ből szűrted le, de ha tudnál angolul, akkor értenéd, hogy miről szól. A feminizmusnak is utánanézhetnél. Esetleg még hozzátehetted volna, hogy cionliberális, meg Moszad ügynök is lol.
2011. júl. 17. 17:38
 5/9 anonim válasza:
Van egy férje, bár ettől függetlenül tőlem lehet divatlezbi vagy normál lezbi mert nem izgat :D a lényeg hogy nagyon szeretem a dalait, majdnem mindent :D
2011. júl. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintem amúgy ő pont, hogy elég normális a többihez képest.
2011. júl. 17. 20:39
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nem. Idegesítőek a számai, bár az új, eperszőke hajszíne szép. Öhh... ennyi.
2011. júl. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sztem tök jó számai vannak. :D Pedig nem vagyok egy mainstream poppos, de ő tetszik
2011. júl. 18. 14:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Jók a mellei.
2011. júl. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!