Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitározás, vagy a dobolás...

Gitározás, vagy a dobolás kerül többe?

Figyelt kérdés

Több időbe megtanulni, meg több pénzbe?

Itt elektromos gitárra gondolok. Ahhoz kell erősítő stb.

De, viszont a dobfelszerelés elég drága nem?

Melyik a pénz kölcségesebb?


2011. júl. 19. 12:02
 1/5 anonim válasza:
12%
Szerintem a dobolás drágább.A dobfelszerelés még akkor is drágább, ha elektromos gitárra gondolsz, és szerintem dobolni kicsit bonyolultabb is megtanulni, hisz ott egyszerre több dologra is kell koncentrálni, mint egy gitárnál.Ha gitározni szeretnél tanulni, mindenképp először egy akusztikust gitárt vegyél, és csak az után kezdj komolyabb gitárszettet beszerezni ha már biztos vagy a tudásodba! Sok sikert ^^
2011. júl. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Na, megint hülyeséget írtak neked:D

Drága mindkettő.. Gitárból épp már 30ért is vehetsz egy kezdő szettet, dobból lehet hogy az szarabb, de nyugi, gitárból is van minőségi cucc sokszázért :D plusz még ahhoz kell jódrága erősítő, effektek, szóval az sem olcsó

ez meg megint relatív, hogy melyiken könnyebb, mindkettőn lehet alapokat játszani, és azzal próbálkozni, de a színvonalas játékhoz kell a sok sok idő

amire meg írtam hogy hülyeség, ha szólógitározni akarsz, nem kell akusztikussal kezdeni, azon kezdj el tanulni, amin később is szeretnél játszani, mert teljesen más játékmódot igényelnek a különböző gitárok:D

2011. júl. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
a dobolas az dragabb :I
2011. júl. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
azt kezd el tanulni ami jobban érdekel.
2011. júl. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
gitáron nem egy húr van ezért nem csak egy dologra kell figyelni
2011. aug. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!