Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan kell jól headbangelni,...

Hogyan kell jól headbangelni, ill. táncolni koncerten?

Figyelt kérdés
Régóta járok már koncertekre,de van,hogy koncert közben így észbe kapok,hogy tejóég mit csinálok,mert nagyon magával tud ragadni a zene,és akkor áá :D...headbangelni ugy szoktam,hogy a kezeimmet a térdeimre rakom,kicsit behajulok,és úgy..nem szoktam sokakat igy headbangelni,azért is kérdem,hogy ez igy jó? Tudom,hogy nagyon buta kérdés,de jómagam eléggé zárkozott vagyok,ezért is nehéz még azt elfogadnom,aki akkor vagyok,amikor koncerten vagyok,és amit a zene hoz ki belőlem...
2011. júl. 21. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Pont az a lényege a zenének, hogy felszabadulj. Senki nem néz hülyének egy koncerten. Amúgy mindenki máshogy headbengelni.
2011. júl. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
úgy, hogy te jól érezd magad. sehogy máshogy.
2011. júl. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ja, az elsővel értek egyet.


Úgy és azt csináld, ahogyan és ami neked jól esik. Ne azzal törődj, hogy mások mit gondolnak. Egyébként is, egy koncerten nem téged fognak figyelni, hanem az előadót.

Tényleg, csak szabadulj fel és csináld úgy, ahogy tudod.

Egyébként meg semmi baj nincs a headbangeléseddel :D Mindenki máshogy csinálja, én például van, hogy ugrálok és közben rázom a fejem minden irányba :D Amikor kicsit fáradni kezdek, akkor ugrálás nélkül rázom a fejem, hajdobálok,.. minden, ami csak eszembejut :DDd

2013. aug. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!