Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Segítség kéne egy dal írásához?

Segítség kéne egy dal írásához?

Figyelt kérdés

Van egy teknősöm , szárazföldi róla szeretnék írni agy dalt.

Légyszi valaki írjon egy alapdalt én meg átköltöm. Sehogy sem tudom elkezdeni.


2011. júl. 21. 16:18
 1/7 A kérdező kommentje:
Amm rock lenne és gitározom.
2011. júl. 21. 16:21
 2/7 anonim ***** válasza:
te kajak egy rock számot akarsz írni egy teknősről? o_O
2011. júl. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
ha rap-et akarnál és lenne több infom akkor tudnék irni, de igy... sorry
2011. júl. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

de édes:D


szerintem próbáld meg a refrénnel kezdeni,aztán a két verse-t megalkotod,majd raksz bele 1 bridge-t és akkor ennyi:D

2011. júl. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 FFDP ***** válasza:
Szerintem akkor van értelme a dalnak ha belőled jön? Meghalt a teknős? Mióta van meg? Mit szerettél benne? Ha beszélni tudna mit mondana? És mit mondanál neki ha értenéd? Ha valamelyik kérdésre a választ fontosnak érzed, építsd bele a szövegbe.
2011. júl. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dalt akarsz írni vagy szöveget?
2011. júl. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam számokat írni, hogy kell egy téma (az itt már megvan) és este lefekvés előtt szokott jönni az ihlet vagy zuhanyzás közbe. Egyszerre kialakul bennem a szöveg és dallam, másnap már csak annyi a dolgom hogy kitaláljak rá vmi zenei alapot (én esetemben gitár)... ha többet tudnék a teknősödről szívesen megírnám de nekem ez kevés infó hogy szárazföldi teknős... kellenének az érzelmeid iránta, esetleg valami közös sztori vagy vmi ilyesmi...
2011. júl. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!