Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki az az Amy Winehouse?

Ki az az Amy Winehouse?

Figyelt kérdés
Életemben először hallom ezt a nevet. Most, mikor meghal.
2011. júl. 25. 21:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Egy tehetséges, de sajnos halott énekesnő. :(
2011. júl. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Tudjátok,szerintem az az igazság,hogy Amy tényleg nagyot hibázott az életében.de olyan könnyű róla ilyen szörnyűségeket mondani,hogy megérdemelte...meg stb.

Egyikünk sem ismerte őt,és nem tudhatjuk,hogy milyen lelki háttere volt annak,hogy rászokott a drogokra és annak,aki nem volt függő,fogalma sem lehet,hogy milyen nehéz lehet leállni.

Csodálatos énekesnő volt,szerintem egy legenda...:(

Nyugodj békében Amy!

2011. aug. 14. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

... a vélemények legtöbbje úgy tűnik, a sok pénzéhes újságíró hazugságait szajkózza... ott voltatok...tudjátok mennyit ivott , mennyit drogozott?? mi bánthatta mi baja volt..- segítettetek neki, legalább azzal, hogy nem álltok be a pocskondiázók hazug seregébe...??

azt gondoljátok egy ember csak ennyi? elítélem jól megmondom a véleményem... nm is tudom miről, a manipulált aljas hírekből, lesi fotókból??.


az ő sorsa, nekünk figyelmeztetés.. mi kaptuk azt amit megérdemeltünk..elveszítettünk egy tehetséget, ami szebbé tudta volna tenni az életünket.. hangjával a dalaival..


a fiatalság, ahogy írja itt valaki nem azért ilyen vagy olyan mert Amy W, "olyan " volt... pont azért énekelt olyan dalokat , hogy felhívja figyelmet dolgokra... s ehhez tudott is külsejében és mozdulatokban hatásos lenni..kellett volna egy határ... de az senki nem húzta meg...



és még valami...

ha már itt tartunk

elképesztő, hogy milyen egyszerűen lehet droghoz jutni...bárkinek...

2011. aug. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!