Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen Elektromos Gitárt...

Milyen Elektromos Gitárt vegyek? /Gitárszettet szeretnék venni de nem tudom mit lenne érdemes/

Figyelt kérdés

Találtam pár szettet ami első ránézésre nem tűnik rossznak: Szeretnék kérni véleményeket ezekről a gitár (szett) -okról! /JA és 50. 000-nél többet nem igazán tudok rászánni, Legjobban az LP (Les Paul) forma tetszene! /



[link]



[link]



[link]



Ezeket Találtam amit még meg is tudnák fizetni illetve tetszene is!


2011. júl. 26. 13:54
 1/5 A kérdező kommentje:

Sajnos a Másodk link-et nem jeleníti meg de itt van Újra :

[link]

2011. júl. 26. 13:57
 2/5 anonim ***** válasza:
az sx-et ne vedd meg, rettentő gagyi. viszont a cortok közül mindkettő jó, ha neked a les paul-forma tetszik, akkor nyilván az első szettet érdemes, amivel inkább rockosabb zenét tudsz játszani, ellentétben az x1-gyel, ami inkább metálra jó.
2011. júl. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a Választ! :D

Tehát azt mondod gagyik a SX-ek!

ESetleg nem tudnál ajánlani valami jó márkát amiből esetleg még szett is kapható ?

Mert Igazándiból a Cort megfelelne de azért szeretnék tájékozódni mielőtt vennék bármit is+

2011. júl. 27. 11:01
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem 200.000 ft alatt csak Cortot érdemes venni(nagyon kevés kivétellel). vannak még kicsit drágább, de viszonylag jó Ibanez gitárszettek, viszont Ibanezből csak superstrat formát találsz, LP-t nem. az a baj, hogy 50ezer szerintem kicsit kevés egy gitárszettre(efölött egyébként nem érdemes szettben gondolkozni, hanem jobb külön megvenni). esetleg, ha a stratocaster forma bejön és nem rockot/metált szeretnél gitározni, ezt is megpróbálhatod: [link]

viszont: Harley Benton szettet ne. nekem egy évig volt, de szar, a Squier vagy a Cort nagyságrendekkel jobb.

2011. júl. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát akkor valószínű hogy a Cort LP formánál maradok!

Nem igazán szeretnék metált játszani, inkább a Jó öreg Guns N' Roses és ACDC számait részesítem előnyben!

Ami a pénzt illeti örülök hogy ennyit rá tudok száni sajnos nem olyan egyszerű a dolog....


Még egyszer köszönöm a válaszodat!

2011. júl. 27. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!