Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen elektromos DOBOT vegyek?

Milyen elektromos DOBOT vegyek?

Figyelt kérdés
Legyen minél élethűbb, sok hanggal, hasonlítson arra ahogyan az igazi dobon kell dobolni. Nekem az Alesis DM10 Studio tetszik, csak kicsit drága nekem, nem tudtok olcsóbban használtan ilyet?
2011. okt. 26. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél akusztikusat. Semmivel nem kerül többe mint egy minőségi elektromos, viszont az valódi, pont olyan mint amilyennek elvárnád.
2011. okt. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Emeletes házban lakom (igaz nem panel) nem örülnének neki a szomszédok...
2011. okt. 26. 17:26
 3/3 mbalage ***** válasza:

Én úgy tapasztaltam, hogy egy meggyőző hangú és játékérzésű elektromos szett jóval többe kerül, mint egy átlagos akusztikus.


Inkább próbálj helyet keresni az akusztikusnak. Ha pince nincs a környéken, esetleg elhagyott gyártelepen érdemes körülkérdezni. Néha egész elfogadható áron lehet kisebb termeket bérelni, főleg ha összefogsz egy másik dobossal, és megosztva használjátok. Jóval olcsóbb, mint a fizetős próbahelyek, ráadásul a saját cuccodon játszol, és annyit, amennyit akarsz.

2011. okt. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!