Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok a Junkies-ról?

Mit gondoltok a Junkies-ról?

Figyelt kérdés
Szeretitek a zenéjüket? Ha nem akkor miért nem? Szerintetek milyen stílusú zenét játszanak? Ki a kedvecetek a bandából(ha van)?
2011. júl. 29. 10:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A zenéjük tök jó szerintem csak ne keljen nézni őket .
2011. júl. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát igen, tényleg elég extrémül tudnak néha kinézni. Légyszi írjatok kort és nemet is!
2011. júl. 29. 11:08
 3/13 anonim ***** válasza:

hát akkor már rég láthattátok őket koncerten, sztem nincs bennük sok extrém :D max Riki.. de úgysem őket figyelem

Nagyon bírom őket, kevés hazai zenekart szeretek, de ők nagyon bejönnek, iszonyú jó szövegeket tudnak összedobni, ami a legtöbb zenekar hiányossága :) Hát ilyen punk-rock a keményebb fajtából de nekem aztán mind1 mi a konkrét stílus neve..

19L

2011. júl. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Két hónapja voltam koncerten.(: Hát igen már tényleg nem annyira néznek ki vadul csak a Riki. De nem is baj, nem a külsőért szeretjük őket. A zene még mindig ugyanolyan jó.
2011. júl. 29. 11:55
 5/13 anonim ***** válasza:
első vagy. 14F
2011. júl. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Csak egy számukat ismerem ( A drog az rossz )és azt szeretem , de amúgy nem bírom annyira a rocknak ezt az ágát . Én inkább az alternatív vonalat képviselem. De nincs semmi bajom velük, egyszer talán még meg is nézem őket a zp-ben. :)

16F

2011. júl. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát szerintem elég nagy JUNKie. De a drog az rossz című klipjüket szeretem, amelyiket Gróf Balázs rajzolta.
2011. júl. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretem őket :D Degeneráció és a Szép Új Világ a kedvenc albumaim tőlük... Inkább az újabb számait szeretem... hát sok bandát láttam már úgyhogy nekem már semmi nem extrém :P ... így punk és punk/rock között vannak valahol stílusilag. Koncerten még sajnos nem voltam de szeretnék eljutni :)

15/F

2011. júl. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én a Nihilnél és a Káros az egészségre albumoknál leragadtam. Azok nagyon bejöttek, aztán elindultam másfajta zene felé. Már vagy 7-8 éve nem hallgatok Junkiest, de előtte volt, hogy csak azt hallgattam.
2011. júl. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ja és 27/F
2011. júl. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!