Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tud segíteni egy orvos?...

Hogy tud segíteni egy orvos? Ha lelkileg a szakadék szélén állsz, és egyre többször gondolsz arra hogy megtedd a következő lépést. Ha valakin már ez segített, megköszönném ha tanácsot adna.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 9. 08:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Voltam így,és bár minden helyzet más és más, lehet, hogy segítő lenne, ha írnék róla. Ha gondolod privátban írok, mert nem ide való
2011. ápr. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem az segített, hogy magamhoz vettem egy árva kutyust menhelyről. Egyrészt felelősséggel tartoztam érte, nem hagyhattam magára, másrészt pedig mérhetetlen sok szeretetet adott, máig táncol örömében, amikor hazaérek, és rajongva szeret.

Emellett a mélyponton igyekszem észrevenni azokat, akik még nálam is rosszabb helyzetben vannak, akiken segíthetek (pl. felesleges ruháimat a Vöröskeresztnek adományozni, önkéntes munkát végezni - sok helyen lehet: árvízi védekezésen, idősotthonban, állatmenhelyen, kórházban betegeket látogatni, stb.).

2011. ápr. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!