Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Keressek zene tanárt vagy...

Keressek zene tanárt vagy hagyjam a francba?

Figyelt kérdés
Helló! nyár elején vettem még egy klasszikus gitárt, mert hogy én akkor és most rock sztár akartam lenni. gyakorolgattam is szorgalmasan, tanár nélkül, haverok segítségével ám nem igazán fejlődök, mondhatnám hogy ügyetlen vagyok. Van értelme elmennem tanárhoz, vagy törődjek bele hogy nekem ez nem való és kész?
2011. aug. 3. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan keresthetsz tanárt mindenki így kezdte, még én is.
2011. aug. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor tudod meg, hogy van-e értelme elmenni tanárhoz, ha már egyszer elmentél. Szerintem egyszer-kétszer menj el.
2011. aug. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még én: Nem szabad feladni, én egyedűl tanulok gitározni egyből akusztikusan még csak fél éve, else tudod hinni hogy ment az első pár héten szörnyű. De aztán 2-3 hónap után már kezdtem megszokni főleg az újjaim.
2011. aug. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyébként énis roksztár akarok lenni.
2011. aug. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj tanárhoz, mert rá tud vezetni a megfelelő technikára :) Többet is megtudsz tanulni egy jó tanártól(hallásból játszani és beállítani) az én tanárom is ilyen, bár már csak azért megyek hozzá mert jó buli egy jót zúzni XDXDXDXD
2011. aug. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!