Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A legjobb minőségű zene az...

A legjobb minőségű zene az melyik? Hogyan keressek rá?

Figyelt kérdés
azt tudom h az mp3 az nem mert abból azokat a dolgokat kiveszik amit nem hallani szinte..
2010. máj. 16. 12:24
 1/1 anonim ***** válasza:
A wav, flac, apple lossless azonos minőséget adnak, legtöbb a CD minőségnek megfelelőt, vagy annál is jobb. Én a FLAC-et tudom ajánlani, mert viszonylag kevés helyet foglal, sok eszköz ismeri, és széles körben elterjed. Letölteni 1000 helyről lehet, és a CD lemezeidet is beolvashaod ilyen formába. Ha Apple iPodod van akkor esetleg az Apple saját formátumába is konvertálhatod őket. Ha veszteséges tömörítést keresel, ami az MP3oz hasonló de kicsit jobb minőségű és kevesebb helyet foglal akkor a te választásod az AAC (ismert még MP4 van M4A néven is) a te formátumod, bár az minőségben messze elmarad az MP3 mögött...
2010. máj. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!