Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek folytassam a...

Szerintetek folytassam a gitározást?

Figyelt kérdés
Zeneiskolába járok gitárt tanulni.Szerintetek mennyek megint szeptembertől?Elektromos gitározni szeretnék de ott csak klasszikust lehet tanulni.Itthon van egy basszusgitár ami a tesómé de használhatom.Azt gondoltam megtanulok basszerozni aztán ha lesz szóló gitár akkor azon.A klasszikus nem az én műfajom én a rockot szeretem.Szerintetek folytassam így?
2011. aug. 11. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyi pénzed és időd van... később majd rájössz, hogy amit a klasszikusra tanítanak, azt remekül kamatoztathatod a rockban is. Szóval, ha nagyon ráérsz, és fizetni is tudod, akkor simán mehet. Ha nem, akkor keress magántanárt, aki célzottan azt tanít, amit tanulni szeretnél.
2011. aug. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kapitány_úr ***** válasza:

A pénz-idő dilemmájától függetlenül hozzá tenném, hogy azzal a technikával, amit zeneiskolában tanulsz, később bármit le fogsz tudni játszani. Nehezebb, és néhol különbözik a könnyűzeneitől, de - hogy mondjam - "értékesebb". I mean, többféleképpen tudod majd alkalmazni.

Hasznos lehet, de rajtad múlik :)

2011. aug. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom.A másik az,tesóm mondta h ettől a tanártól sosem fogok semmit tanulni.(Ő is járt hozzá de egyedül sokkal többre ment,már bandában játszik.)
2011. aug. 12. 00:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Valóban sok múlik azon, hogy kihez jár az ember. Van egy ismerősöm, zeneiskolában tanít gitárt, és szólózni nem tud. Csak akkordokat tanít. Megállt az eszem, amikor meghallottam.

Tehát, ha úgy érzed, hogy a tanár nem megfelelő, akkor nem érdemes járni. Keress másikat vagy folytasd autodidakta módon.

2011. aug. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem járok zenetanárhoz. Kezdetektől magamtól tanulok. Én most klasszikus gitárral nyomom mer még nincs pénzem elektromosra, de ettől függetlenül tankcsapdát, road-t, depressziót stb játszok ami rock, a hangzás nem ugyanolyan de gyakorlásnak megteszi, az is igaz hogy nem tudok mindent eljátszani mert az elektromoson több érintő van... jövő nyárra meglesz a pénzem az új gitárhoz addig meg ezt koptatom.
2011. aug. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!