Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van 1 kezdő nylon húros...

Van 1 kezdő nylon húros gitárom, de a vastagabb 3 húr iszonyat "hangtalan", hangolással javítható? (pontosabban lent)

Figyelt kérdés
E,A,D húrok azt hiszem...ha 1x-e pengetem a 3at akkor csak 1 csattogás mintha valami befőttesgumit tépnék..és nem az a szépen "csilingelő" szerintetek mit lehet csinálni?
2011. aug. 13. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Először is ha nincs hangolásra alkalmas eszközöd (hangoló gép, síp, hangvilla,stb.) akkor minél hamarabb szerezz be egyet! A húrok pedig valószínűleg túl lazák, húz rajtuk egy kicsit és nézd meg hogy még mindig rezegnek-e! Ha még mindig akkor cseréld le őket!
2011. aug. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. aug. 15. 20:05
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem is ugyanez a bajom!! de az összes húrral! ha lefogok egy barrét, nem is szól csak mint ha gumigyűrűt feszegetnék, mint ahogy te is írtad. pedig én már teljesen "felhúztam" őket. amúgy meg pont az érintő mellett fogom le, szóval nem értem, hogy miért van...
2011. aug. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát...nem találtam tökéletes megoldást, majd veszek bele rendes acélhúrokat és meglátom :)
2011. aug. 20. 23:44
 5/5 anonim ***** válasza:
:)
2011. aug. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!