Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A DJ pult hangszernek minősith...

A DJ pult hangszernek minősithető?

Figyelt kérdés
Egyik barátomnál voltam amikor azt mondta hogy elindit egy jó zenét erre elinditot egy narkotek számot,erre én montam h ez nem zene,ez olyan mintha villanyóra láda mellet álnék! mondta ő hogy ez egy jó zene mondom neki h ez nem zene nincs is benne hangszer erre ő de a Dj pult :)
2011. aug. 13. 23:13
 1/6 anonim ***** válasza:

villanyóra láda mellett állnék xD

am én sem értem mi a jó abban hogy fél órán át dübörög egy sáv amibe semmi hangszer nincs

2011. aug. 14. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem minősül hangszernek, nem azzal, hanem számítógépen, különböző programokkal készítik ezeket a zenéket.

Egyébként ezt a stílust többnyire nem a hatalmas művészisége miatt hallgatják(és hallgatom egyébként én is). Pl. péntek/szombat esténként is ha elmész egy szórakozóhelyre ott ilyen zene szól alapjáraton, és ennek nyilván meg van az oka(ez tudja legjobban felpörgetni az embert, ebben van a legtöbb lendület). Ezért is van az, hogy nekem is pl rengeteg rocker haverom elviseli, hogy ilyen zene szól bulikban, és nem keresnek olyan elvont, unalmas kis pincehelyiségeket, ahol az ő kedvenc stílusok szól. Viszont ez visszafele nem igaz, én pl. nincs olyan helyzet, mikor rockot, és társait hallgatnék. Ahogy mondani szoktam a hasonlóan gondolkodóknak, mint Te, ez stílus több, mint zene, ez egy életérzés.

2011. aug. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2011. aug. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ha a 80-90-es években elmentél egy jó helyre rock szólt alapjáraton és ennek nyílván meg volt (most már nincs olyan szórakozóhely) az oka (szétduzzadt az energiától, a basszust és a lábdobot érzed a testedben).

most már az olyan jó kis pincehelységeket keressük ahol rock szól.

a rock nem csak zene hanem életérzés is és az alfajaival miszlikbe aprítja a műanyag "zenét"

2011. aug. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

én nem azt montam h nem viselem el de a rock többnyire a szivünkböl szól a narkotek is de az csak berezeg XD


ám én nem mondtam hogy nem viselem el egyszerüen csak azon vitáztunk h a dj pult az nem hangszer ám a bulkizóhelyeken más mert ott a társaság a buli stb.

2011. aug. 14. 23:22
 6/6 gepzene ***** válasza:
Akad elektronikus zenében is zseniális és élvezetes, aminek neki kell ülni, és esemény minden taktusa. Csak inkább a régiek a súlyosabbak, kissé kopott hangzással is. Épp mint a jó rock esetében... Nemrég hallgattam Orbital meg LFO cuccokat, hát volt vele meló biztos, mégis ott az érzés. Drogosabb igényesre meg szép példa (amit cím szerint is vágok) Rennie Foster - Devil's Water. A csűrdöngölő meg full akusztikban is jobb, ha sík egy kicsit, mert az alkoholnak is az tetszik inkább, hát még a furcsább anyagoknak. Nehezebben megfejthető zenékre ott a kipihent agy a hét többi részén. Remélhetőleg.
2012. aug. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!