Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek melyik bass...

Szerintetek melyik bass gitárt vegyem?

Figyelt kérdés

[link]


Összehasonlító videó:

http://www.youtube.com/watch?v=KcCALLz82Ys&hd=1


Kezdő lennék, még nem volt basszus gitárom, de nagyon tetszik. Szóló gitáron, egy akusztikus stagg gitáron szoktam gyakorolni pár éve, de azon is kezdő vagyok. Csak netről töltök anyagot.


Szeretnék egy ilyen gitárt venni. Szerintetek megéri az árát? Melyiket vegyem, az 500 vagy 300 dollárasat? Milyen erősítő kell hozzá? Lehet valahogy számítógéphez csatlakoztatni, hogy ne vegyek külön erősítőt? Ha igen, hogyan?


Külföldről rendelném. Van most épp annyi dollárom, még régebb kaptam és azt gondoltam, hogy nem váltanám be forintra, mert csak veszítenék vele, inkább elvásárolom, de úgyse megyek az USÁba mostanság, szal megrendelném a neten. Sztetek megérné?


2011. aug. 21. 16:40
 1/4 A kérdező kommentje:
A VÁLASZOLÓKAT FELPONTOZOM!
2011. aug. 21. 16:40
 2/4 anonim ***** válasza:
ne vegyél ilyet! nagyon sok pénzt kérnek el érte ahhoz képest, hogy mit lehet egy ilyenből kihozni. ennyi pénzért bőven vehetnél egy aktív basszusgitárt, nem tudom milyen fazonú tetszik neked, de pl. Cortból gyakorlatilag bármilyen formát megtalálsz, és ár/érték arányban nagyon jó, érdemes pl. egy C4 vagy B4-et venni a Fleabassok helyett.
2011. aug. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a kettő közül kell választani, akkor Flea.
2011. aug. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem megérné, majd valamikor én is Fleabasst akarok venni, eddig csak jókat hallottam róla, egy fórumon olvastam csak olyat, hogy rossz a nyaka meg ilyesmi. De Flea is gyakran használ ilyet, szóval olyan rossz nem lehet. :D
2011. aug. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!